Z ogromną przyjemnością informujemy, że Salon Fryzjerski „New Romantic” mieszczący się przy ul. Piasta 21 w Milanówku dołączył do grona partnerów Programu „Ogólnopolska Karta Seniora”. Od dziś wszyscy Seniorzy, którzy w dniu wizyty okażą Ogólnopolską Kartę Seniora, będą mogli skorzystać z 10% rabatu na usługi damskiego i męskiego strzyżenia oraz manicure.

W celu ustalenia terminu wizyty klienci proszeni są o kontakt z Salonem od wtorku do piątku w godz. 11:00 – 19:00 pod numerem telefonu: 501 745 345.

Przypominamy, że Ogólnopolską Kartę Seniora mieszkańcy naszego miasta, którzy ukończyli 60 lat mogą wyrobić bezpłatnie w prowadzonym przez Centrum Usług Społecznych Milanowskim Klubie Seniora przy ul. Brzozowej 7 po okazaniu ważnego dowodu osobistego. W celu otrzymania karty należy skontaktować się z pracownikiem Centrum pod nr telefonu: 506 796 872.

Zapraszamy milanowskich przedsiębiorców do przystąpienia do Programu „Firma Przyjazna Seniorom”. Szczegóły akcji oraz formularze zgłoszeniowe można uzyskać:

Pliki do pobrania: 

New Romantica zdjecie 1 New Romantica zdjecie 2

Udostępnij na: