Herb Miasta MilanówkaPrzekazuję informację dot. lokalizacji – przystanków komunikacji miejskiej  które w pierwszej kolejności należy wyposażyć w wiaty i ławki.

Wiaty przystankowe:

1) ul. Wojska Polskiego – Cmentarz; 2)ul. Na Skraju – TBS; 3) ul. Okólna – Biedronka; 4)ul. Piasta – Przychodnia AWEMED; 5)ul. Brzozowa – Osiedle (stały przystanek); 6)ul. Kościuszki – Park Lasockiego; 7) ul. Kwiatowa – przystanek końcowy.

Ławki:

Należy ustawić zgodnie z wnioskiem Rady Seniorów, przekazanym w uzasadnieniu do projektu uchwały, w pierwszej kolejności przy wiadukcie oraz na szczycie schodów wejściowych na wiadukt, na każdym przystanku komunikacji miejskiej, przy targu, ul. Grudowskiej, oraz w drodze do Osiedla TBS na Skraju, a także przy Klubach Seniora ul. Piłsudskiego i Kościuszki.

W przypadku ulic będących drogami powiatowymi lub wojewódzkimi, prosimy o powiadomienie Radę Seniorów o wystąpieniu do zarządcy drogi o ustawienie wiat.

Jednocześnie RS uważa, że należy rozważyć stałe kursowanie autobusów do przystanku WKD Grudów, a układając rozkład jazdy, należy go dopasować do rozkładu jazdy – odjazdy i przyjazdy kolejki WKD do Milanówka. Uważamy również, że autobus kursujący do Szpitala Zachodniego, powinien jeździć dłużej, gdyż wielu mieszkańców Milanówka korzysta do godz.18.00 z Rehabilitacji w Szpitalu lub odwiedza w nim swoich bliskich.

W imieniu Rady Seniorów
Przewodnicząca Rady
Małgorzata Strzałkowska

Udostępnij na: