loga MAL

Animatorki Miejsca Aktywności Lokalnej często słyszą pytanie  “ten #MAL jest dla kogo?”, więc niezmiennie odpowiadają “DLA KAŻDEGO”.

Dla małego, dla dużego, dla osób szukających form spędzenia czasu wolnego, jak i tych, którzy sami chcą podejmować inicjatywy społeczne, czy realizować swoje pasje i dzielić się nim z lokalnym otoczeniem.

Na potwierdzenie tego prezentujemy zdjęcia z wczorajszego (27.04.2022r.) spotkania dla mam z dziećmi, które zainicjowało utworzenie #RodzinnegoKlubuAktywnościLokalnej. W ramach #RKAL rodzice z dziećmi z Milanówka będą mogli realizować swoje aktywności, pomysły i potrzeby.

O szczegółach funkcjonowania #RKAL informować będziemy niebawem, a teraz dziękujemy wczorajszym Gościom za worek pomysłów, ogromną motywację i MAL pełen rodzinnego gwaru.


Spotkanie mam w MAL

Spotkanie mam w MAL

Spotkanie mam w MAL

 

Miejsce Aktywności Lokalnej, ul. Sosnowa 1 C Milanówek, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel: 665-633-945 oraz 502-112-929

fe rp ue loga

Zadanie „Prowadzenie Miejsca Aktywności Lokalnej w Milanówku – pilotaż” realizowane jest w ramach projektu „Milanowskie Centrum Usług Społecznych” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój 2014–2020.

 

Udostępnij na: