Od 8 października ruszają szczepienia ochronne przeciw grypie dla osób w wieku 65 lat i starszych mieszkających w Milanówku.

Zakończyło się lato, a wraz z nadejściem jesieni pojawia się sezon zachorowań na grypę, aby uchronić się przed wirusem i związanym z nim powikłaniami należy zaszczepić się przeciw grypie. W związku ze stałym wzrostem zachorowalności na grypę, Burmistrz Miasta Milanówka ogłosił konkurs ofert, na wybór realizatora do wykonania szczepień ochronnych przeciw grypie. Do konkursu zgłosił się jeden podmiot leczniczy – BIOVENA Sp. z o. o.

Adresatami szczepień ochronnych przeciw grypie są osoby w wieku 65 lat i starsze zamieszkałe na terenie Milanówka i posiadające zaświadczenie od lekarza pierwszego kontaktu o braku przeciwwskazań na wykonanie szczepienia wydane w dniu szczepienia. Osoby zainteresowane szczepieniem proszone są o zgłaszanie się od 8 października 2019 r. do przychodni:

BIOVENA przy ul. Mickiewicza 1 w Milanówku, tel. 22 724 90 90.

WAŻNE! Każdy mieszkaniec korzystający ze szczepionki przeciw grypie będzie zobowiązany do podpisania upoważnienia do gromadzenia i przetwarzania danych osobowych do celów rozliczeń finansowych sporządzanych przez przychodnie do gminy.

Zdjęcie strzykawki i leków

Udostępnij na: