Logo Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie
Urząd Miasta

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie zaprasza do składania wniosków o dofinansowanie z Programu Priorytetowego „Moja Woda”.

Infografika dotycząca naboru na rachmistrza sposowego
Urząd MiastaPrzypięte

Już tylko do 8 lipca można zgłaszać się na rachmistrzów do Powszechnego Spisu Rolnego w 2020 r. na terenie Gminy Milanówek!

Urząd Miasta

50 tys. zł dla gminy z najwyższą frekwencją w wyborach. Po I turze prowadzą Michałowice.Trwa akcja profrekwencyjna „Głosujesz? Zyskujesz!” zorganizowana przez Stowarzyszenie „Metropolia Warszawa”.

Plakat Wakacje z "WuKaDką"
Urząd MiastaKomunikacja

Warszawska Kolej Dojazdowa zaprasza najmłodszych podróżnych do wspólnej zabawy "Wakacje z WuKaDką"

Logo Milanowskiego Towarzystwa Letniczego
Urząd MiastaOgłoszenia dla NGO

W dniu 26 czerwca 2020 roku odbyło się Nadzwyczajne Zgromadzenie Milanowskiego Towarzystwa Letniczego gdzie zgodnie ze statutem jednogłośnie wybrano nowego Prezesa MTL Pana Tadeusza Kuldanka.

Herb Miasta Milanówka
Urząd Miasta

Wiemy już jak głosowali mieszkańcy Milanówka w I turze wyborów prezydenckich w 2020 roku. Uprawnionych do głosowania było 12 826 osób. Z praw wyborczych skorzystało 9 557 Milanowian. Głosów ważnych było 9 531. Frekwencja Milanówka wyniosła 74,50% co daje nam drugie miejsce w powiecie grodziskim.

Herb Miasta Milanówka
Urząd MiastaOgłoszenia dla NGOStrefa NGO

  Projekt dotacyjny to działanie realizowane przez Gminę Milanówek mające na celu podjęcie inicjatywy społecznej w dobie zagrożenia koronawirusem, w dążeniu do przeciwdziałania negatywnym skutkom wywołanym pandemią, po ustaniu sytuacji kryzysowej. W ramach projektu przewidziano wsparcie finansowe dla organizacji pozarządowych realizujących przedsięwzięcia spójne z jego celami.

Plakat informacyjny
Urząd MiastaKultura i rozrywka

Milanowskie Centrum Kultury zaprasza miłośników muzyki na Letnie Granie w Milanówku! 

Logo Straży Miejskiej
Urząd MiastaBezpieczeństwo akt

Straż Miejska w Milanówku informuje, że wyborcy mający problemy z poruszaniem się, a nie wymagający specjalistycznego transportu (np. osoby starsze), mogą w dniu wyborów - 28.06.2020 roku – zgłaszać się do straży miejskiej w sprawie transportu do punktów wyborczych.