16 lutego 2019 r. odbyły się halowe zawody lekkoatletyczne dla dzieci na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Milanówku.

Mali mieszkańcy Milanówka próbowali swoich sił w biegu przez płotki, skoku w dal i wzwyż, rzucie oszczepem i biegu z przeszkodami. Podczas olimpiady nie liczył się wynik, ale dobra zabawa. Zawody lekkoatletyczne zostały zorganizowane przez Sekcję lekkoatletyczną UKS MTE Milanówek przy współpracy z działem sportu MCK.

Zawody lekkoatletyczne


16 lutego 2019 r. reprezentacja chłopców z Milanówka brała udział w Turnieju Koszykówki szkół podstawowych i gimnazjalnych w Michałowicach zorganizowanych przez stowarzyszenie gmin zachodniego Mazowsza Mazovia.

Tradycyjnie zwieńczeniem turnieju były gratulacje, wręczenie pucharów, pamiątkowych medali i nagród rzeczowych. Podczas turnieju zostało ogłoszone podsumowanie ubiegłorocznych spotkań turniejowych w różnych dyscyplinach sportowych organizowanych w ramach SGZM Mazovia. Milanówek zajął w tej klasyfikacji 3 miejsce. Nagrodę odebrał Burmistrz Miasta Milanówka, Piotr Remiszewski.


17 lutego 2019 r. odbyły się XXIV Otwarte Mistrzostwa Milanówka w brydżu sportowym parami. W tegorocznych mistrzostwach wzięło udział 16 par. Jak co roku panowała zacięta sportowa rywalizacja.

Zwycięzcami zostali :

  1. Robert Siedlecki
    Robert Sadowski
  1. Alicja Rybak
    Grzegorz Rybak
  1. Czesław Czyżkowski
    Jacek Koter

Najlepsza para z Milanówka:

Grażyna Śniadewicz
Marek Jefremienko

Organizatorem Mistrzostw było Milanowskie Centrum Kultury. Sędzią zawodów był Pan Włodzimierz Rutkowski. Nagrody wręczył koordynator projektów sportowych Emilia Zadykowicz.

Uczestnicy zawodów w brydżu sportowym


22 lutego 2019 r. odbyły się już po raz XX zawody na ściance wspinaczkowej. Sędzią zawodów był trener Grzegorz Gawryszewski.

Uczestniczka na ściance wspinaczkowej

Uczestnicy wspinaczki


23 lutego 2019 r. reprezentacja dziewcząt z Milanówka wzięła udział w turnieju piłki siatkowej szkół podstawowych i gimnazjalnych w Nadarzynie zorganizowanych przez stowarzyszenie gmin zachodniego Mazowsza Mazovia. Nasze zawodniczki po zaciętej walce uklasyfikowały się na 4 miejscu.

Nagrody

 

 

 

Udostępnij na: