Logo UKS "3"W miniony weekend odbyła się w Zakopanem Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w łyżwiarstwie szybkim.

Rewelacyjnie spisali się zawodnicy UKS "3" Milanówek zdobywając w sumie 17 medali. W kategorii junior młodszy Alicja Faderewska wywalczyła 2 złote medale na 3km, w biegu drużynowym, 4 brązowe na 100m, 1500m, w biegu masowym i wieloboju.

Julia Uziak w wieloboju zajęła 6 miejsce.

Klaudia Szymańska w kategorii junior w biegu drużynowym wywalczyła srebrny medal w wieloboju zajęła 9 miejsce.

W kategorii chłopców junior młodszy 3 złote medale zdobył Igor Masalski na 1000m, 1500m, w biegu drużynowym, oraz brąz na 500m. W wieloboju zajął 5 miejsce.

Michał Staszkiewicz wywalczył 5 medali 1 złoty w biegu drużynowym, 3 srebrne na 3km,5km, w biegu masowym i brązowy medal w wieloboju.

Alicja Faderewska i Igor Masalski zapewnili sobie udział w Mistrzostwach Europy, które odbędą się w Holandii w miesiącu marcu.

Gratuluję zawodnikom i trenerom Panu Arturowi Parchanowi Pani Joannie Staszkiewicz za ich wytrwałość i ciężką pracę .