W sobotę 24 lutego 2018 roku, w mroźny poranek, gdy wszyscy jeszcze spali nasi strzelcy ruszyli na Ogólnopolskie zawody o Puchar Żołnierzy Wyklętych do klubu Snajper Lublin.

Mimo zmęczenia podróżą nasi zawodnicy starali się ze wszystkich sił by nie przynieść wstydu naszej sekcji. A jak sobie postanowili, tak też zrobili. Pobili swoje „życiówki” i trojgu z czwórki strzelców udało się zakwalifikować do finału. Finał, choć zapowiadał się typowo męski, przyniósł niespodziankę. Nasza zawodniczka – Katarzyna Sokołowska dzielnie stanęła w szranki z panami. Do finałowej ósemki zakwalifikowała się jako jedyna kobieta, zajmując pierwsze miejsce w swojej kategorii, i zostawiając rywalki daleko w tyle. W finale ostatecznie zajęła miejsce szóste, choć do miejsca piątego zabrakło jej jedynie 0.4 punktu. Miejsce piąte zajął również nasz strzelec – Andrzej Wasiak. Najlepiej poradził sobie Tomasz Łastówka zajmując miejsce trzecie w finale. Puchary oraz nagrody rzeczowe wręczał Wojewoda Lubelski, Pan Przemysław Czarnek wraz z synem Rotmistrza Witolda Pileckiego – Panem Andrzejem Pileckim. Nasi zawodnicy planują jeszcze nie jeden wyjazd na ogólnopolskie zawody, także możecie być pewni, że jeszcze nie raz o nich usłyszymy (miejmy nadzieję).