Od 1 października zmieniają się godziny pracy biblioteki oraz forma wypożyczeń i zwrotów. Czytelnicy będą mogli wejść do biblioteki bez wolnego dostępu do księgozbioru, z zachowaniem Procedury bezpieczeństwa oraz ogólnie obowiązujących zasad przeciwdziałania epidemii SARS-COV-2.

Przed wejściem do biblioteki każdy czytelnik zobowiązany jest do zdezynfekowania rąk oraz założenia maski zasłaniającej nos i usta. Jednocześnie w Bibliotece mogą przebywać 4 osoby. Zwroty zbiorów będą przyjmowane w drzwiach Lokalnego Centrum Kompetencji. Zwrócone książki zostaną odłożone na 3 dniowy okres kwarantanny. Na wypożyczalni będą funkcjonowały 2 stanowiska: oddział dla dorosłych oraz oddział dla dzieci.

Zachęcamy do składania zamówień telefonicznie pod numerem 22 755 81 13, mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., na Facebooku Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz przez katalog online.

Prosimy o zapoznanie się z Procedurą bezpieczeństwa Miejskiej Biblioteki Publicznej dostępną na stronie www.milanowskabiblioteka.pl od 1 października.

Nowe godziny prac Biblioteki - infografika

Udostępnij na: