Miejska Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza na spotkanie z Igorem Brejdygantem - pisarzem, scenarzystą i reżyserem, które odbędzie się 22 lutego br. o godz. 16:00.

„Ludzie są kompromitowani rzeczami, które są albo błahe, albo, jak się później okazuje, w ogóle ich nie ma. Potem, kiedy wychodzi na jaw, że od początku byli niewinni, prawda już nikogo nie interesuje”
– mówi o swojej najnowszej książce Igor Brejdygant

Podczas spotkania autorskiego opowie o Układzie (czwarta powieść kryminalna i jednocześnie druga po Rysie część serii o komisarz Monice Brzozowskiej), Paradoksie (uhonorowanej nagrodą specjalną im. Janiny Paradowskiej na Międzynarodowym Festiwalu Kryminału w 2019 r.), Rysie i Szadzi.

Warto również przypomnieć, że Igor Brejdygant jest autorem scenariuszy filmów fabularnych: Palimpsest (reż. Konrad Niewolski), Prosta historia o morderstwie (reż. Arkadiusz Jakubik) oraz do seriali: Paradoks, Zbrodnia, Belle Epoque, Ultraviolet. Studiował na Wydziale Organizacji Sztuki Filmowej Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L.Schillera.

Spotkaniu towarzyszyć będzie słodki poczęstunek w postaci faworków i pączków z okazji ostatniej soboty karnawału.

Spotkanie poprowadzi Maciej Dziewięcki.

Plakat promujący spotkanie z Igorem Brejdygantem

 

Udostępnij na: