Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi

11 października 2018

Wybory samorządowe 2018

Wszystkie informacje na temat wyborów, które odbędą się 21 października znajdą Państwo w Biuletynie Informacji Publicznej
w zakładce Wybory i referenda oraz na tablicach informacyjnych Urzędu Miasta Milanówka.

5 czerwca 2018

Na co idą moje pieniądze?

24 maja 2018

Kampania edukacyjno-informacyjna Związku Miast Polskich

9 września 2017

Bądź na bieżąco i otrzymuj powiadomienia SMS

KROK 1 - Pobierz i zainstaluj aplikację BLISKO.
KROK 2 - Wybierz Milanówek z listy nadawców.
KROK 3 - Korzystaj! Otrzymuj spersonalizowane wiadomości.

previous arrow
next arrow
Slider
Kategoria
Od
Do
Logo Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
Urząd Miasta

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zachęca dziennikarzy i osoby publikujące w środkach masowego przekazu do wzięcia udziału w XXIV konkursie pt. "W rolnictwie można pracować bezpieczniej".

Herb Miasta Milanówka
Inwestycje i infrastruktura

Informujemy, że w dniu 15.10.2018r. (poniedziałek) od godziny 6:30 do 7:30 będą wykonywane prace porządkowe (czyszczenie jezdni wraz z miejscami postojowymi) w ulicy Warszawskiej.

Plakat informujący o spotkaniu
Urząd MiastaKalendarz wydarzeń

Burmistrz Miasta Milanówka zaprasza Mieszkańców na spotkanie z ekspertami, które odbędzie się 14 października br. o godz. 19:30 w Centrum Sportu i Rekreacji Grudów przy ul. Szkolnej 6.

Grupowe zdjęcie podczas wręczania dofinansowania
Urząd Miasta

Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku znalazła się w gronie beneficjentów projektu „Moja e-biblioteka@liderem informatyzacji na Mazowszu”. Wartość projektu dla Milanowskiej Biblioteki to 71 780 zł. Dofinansowanie wynosi 80 proc. Kwota ta...

Herb Polski
Urząd Miasta

Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim w ramach obchodów Międzynarodowego Tygodnia Mediacji zaprasza wszystkich, który widzą potrzebę rozwiązania swoich problemów na drodze sądowej, do skorzystania z bezpłatnych konsultacji mediatora, który dyżurować...

Plakat informujący o Akademii Talentów
Kalendarz wydarzeńKultura i rozrywka

Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku zaprasza dzieci na pierwszy w tym roku akademicki wykład Akademii Talentów. Tym razem cofniemy się w czasie do niezwykle ciekawej epoki Wikingów.

Folder Podsumowujący Kadencję 2014-2018
Urząd Miasta

Poniżej przedstawiamy folder podsumowujący kadencję 2014-2018.

Plakat informujący o spotkaniu w ramach programu "Czyste Powietrze"
Urząd Miasta

Informujemy wszystkich mieszkańców zainteresowanych otrzymaniem dotacji w ramach rządowego programu „Czyste Powietrze” o spotkaniu informacyjnym, zorganizowanym przez Ministerstwo Środowiska, które odbędzie się 15 października br. o godz....

Zdjęcie przedstawiające nowy plac zabaw
Urząd Miasta

W tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego 2018 jednym ze zwycięskich projektów była modernizacja placu zabaw przy boisku Orlik przy ul. Na Skraju.

Logo Milanowskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji
Inwestycje i infrastruktura

Uprzejmie informujemy, iż z uwagi na prace naprawcze na sieci wodociągowej w dniu 11 października 2018 r. (czwartek) od godziny 12:40 do godziny 14:40 wystąpi przerwa w dostawie wody w ulicy Rolnej.

Serwis Bez Barier
podwarszawskie trojmiasto ogrodow
zwiazek miast polskich
mazowia
lgd zielone sasiedztwo

Rozkład jazdy

Kalendarz wydarzeń

­
­

Wideo