Herb Rady Miasta Milanówka

Przewodnicząca Komisji Budżetu i Inwestycji Rady Miasta Milanówka, uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 4 sierpnia 2020 r. (wtorek), godz. 17.00. w trybie on-line na kanale YouTube Milanówek Miasto-Ogród.

Przewodnicząca Komisji zaprasza mieszkańców, którzy chcą wziąć udział w posiedzeniu Komisji on-line do zgłaszania swojego akcesu uczestnictwa na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Z uwagi na sprawne podłączenie się do posiedzenia Komisji, uprzejmie proszę o zainstalowanie programu ZOOM na swoim urządzeniu mobilnym. Zgłoszenia do zdalnego udziału przyjmowane będą do godz. 16:00 w dniu 3 sierpnia 2020 r. Natomiast w dniu posiedzenia Komisji na 15 minut przed jej rozpoczęciem zostanie wysłany na Państwa email kod do spotkania.

Porządek obrad Komisji:

  1. Przyjęcie porządku obrad.
  2. Opinia Komisji dotycząca uchwał w sprawie:
   1. zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Milanówka na lata 2020-2029;
   2. zmian budżetu miasta na 2020 rok
   3. zmiany ustalenia stawek dotacji przedmiotowej dla zakładu budżetowego;
   4. wyrażenia zgody na zawarcie umowy między Gminą Milanówek a Polskim Związkiem Działkowców Rodzinnym Ogrodem Działkowym „MILANÓWEK” w sprawie przekazania dotacji na rzecz remontu instalacji elektrycznej.
  3. Sprawy różne.

Przewodnicząca Komisji Budżetu i Inwestycji
Jolanta Nowakowska


Zobacz również:

Udostępnij na: