Herb Rady Miasta Milanówka

Przewodniczący Komisji Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska Rady Miasta Milanówka serdecznie zaprasza na posiedzenie Komisji Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska, które odbędzie się w dniu 23 czerwca 2020 r. (wtorek) o godz. 18:00, w trybie on-line na kanale YouTube Milanówek Miasto-Ogród.

Mieszkańców, którzy chcą wziąć udział w posiedzeniu Komisji on-line Przewodniczący zaprasza do zgłaszania swojego akcesu uczestnictwa w posiedzeniu na adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z uwagi na sprawne podłączenie się do posiedzenia Komisji, uprzejmie prosimy o zainstalowanie programu ZOOM na swoim urządzeniu mobilnym. Zgłoszenia do zdalnego udziału przyjmowane będą do godziny 16:00 w dniu 22 czerwca 2020 rok (15 minut przed posiedzeniem zostanie wysłany na Państwa email kod do spotkania).

Porządek obrad:

 1. Przyjęcie porządku obrad.
 2. Opinia Komisji dotycząca uchwał w sprawie:
  a) przyjęcia Strategii rozwoju elektromobilności dla Miasta Milanówka na lata 2019-2040;
  b) wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości oznaczonej jako działka ew. nr 81/1 z obr. 06-08, położonej przy ul. Warszawskiej w Milanówku;
  c) powołania Komisji Inwentaryzacyjnej Mienia Komunalnego;
  d) zmiany Statutu Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Milanówku;
  e) uchylenia Uchwały Nr 228/XXVI/20 Rady Miasta Milanówka z dnia 21 maja 2020 r.;
  f) wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia z Miastem Podkowa Leśna o utworzeniu wspólnej Straży Miejskiej;
  g) wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia z Gminą Brwinów dotyczącego przebudowy i zarządzania ul. Owczarską w Milanówku i ul. Mieszka I w Owczarni.
 3. Pismo mieszkańca (…) z dnia 15.06.2020 r. (data wpływu do Urzędu Miasta Milanówka 15.06.2020 r. zarejestrowane pod numerem 5512.2020) w sprawie podjęcia interwencji dotyczącej pomnika przyrody (topola biała) znajdującej się przy ulicy Gospodarskiej.
 4. Sprawy różne

Przewodniczący Komisji Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska
Jaromir Chojecki


Zobacz również:

Udostępnij na: