Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi

23 października 2019

Budżet Obywatelski 2020

18 czerwca 2019

100-lecie Gminy Milanówek

29 maja 2019

Włącz się do akcji Kręć Kilometry!

29 maja 2019

Bądź na bieżąco i otrzymuj powiadomienia SMS

1. Pobierz i zainstaluj aplikację BLISKO.
2. Wybierz Milanówek z listy nadawców.
3. Korzystaj! Otrzymuj spersonalizowane wiadomości.

previous arrow
next arrow
Slider
Kategoria
Od
Do
Nabór wniosków o udzielenie wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2019-2020
Urząd Miasta

Poniżej przedstawiamy harmonogram planowanych naborów wniosków o udzielenie wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2019-2020.

Zdjęcie grupowe udekorowanych zwycięzców
Sport

Od 35 lat Włodzimierz Filipiak organizuje Otwarte Mistrzostwa Milanówka i Powiatu Grodziskiego w tenisie ziemnym.

Budżet Obywatelski 2020
Urząd MiastaPrzypięte

Budżet Obywatelski, zwany także partycypacyjnym, to wydzielona część budżetu miasta, o której przeznaczeniu współdecydują sami mieszkańcy miasta. Mieszkańcy mogą zgłosić propozycje ważnych inwestycji w mieście, a następnie w powszechnym głosowaniu...

Zdjęcie grupowe z delegacją z Welzheim
Kultura i rozrywka

W dniach 14-16 września gościliśmy naszych przyjaciół z miasta partnerskiego Welzheim. Plan był nieco napięty ale wszystko udało się zrealizować… z małymi poślizgami.

Plakat promujący XVI Grodziskie Targi Pracy w ramach Europejskich Dni Pracodawców
Urząd Miasta

W dniu 17 października 2019 r. (czwartek) w godzinach od 10:00 - 13:00 w Zespole Szkół Nr 1 w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Żwirki i Wigury 4 (Sala Gimnastyczna), odbędą się XVI Grodziskie Targi Pracy w ramach Europejskich Dni Pracodawców.

Noc w Bibliotece
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Przed Milanowską Biblioteką kolejne wyzwanie! Przystąpiliśmy do V ogólnopolskiej akcji nocy bibliotek, w ramach której zorganizujemy pełną atrakcji NOC W BIBLIOTECE pn. "Znajdźmy wspólny język".

Herb Miasta Milanówka
Urząd Miasta

Szanowni Mieszkańcy! Z uwagi na trwające prace remontowe ul. Lipowej informujemy, że odbiór odpadów komunalnych z ul. Lipowej, Sadowej, Ruczaj, Sołeckiej oraz Źródlanej odbędzie się w poniedziałek (23.09.2019 r.).

Plakat informujący o biegu na 1 Milę Milanowską
SportKalendarz wydarzeń

Dnia 21.09.2019 Dział Sportu Milanowskiego Centrum Kultury zaprasza na Terenowe wyścigi rowerowe oraz bieg na 1 Milę Milanowską.

Logo Pozytywnej Dyscypliny
Zdrowie i rodzina

Ośrodek Pomocy Społecznej w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w mieście Milanówku na rok 2019r. organizuje cykl 6 bezpłatnych warsztatów skierowanych dla rodziców pt....

Polskie Państwo Podziemne
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeńPrzypięte

Serdecznie zapraszam, 27 września br. (piątek), do udziału w uroczystości upamiętniającej 80. Rocznicę powstania Służby Zwycięstwu Polski, organizacji, która stała się zalążkiem Polskiego Państwa Podziemnego i jego zbrojnego ramienia,...

Serwis Bez Barier
podwarszawskie trojmiasto ogrodow
zwiazek miast polskich
mazowia
lgd zielone sasiedztwo

Kalendarz wydarzeń

­
­

Wideo