Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij
Strona główna »  Aktualności»  Kalendarz wydarzeń

Wydarzenia

Warsztaty dla przedsiębiorców

27.03.2017, Przedszkole nr 1, ul. Fiderkiewicza 43 18:00, Inne - Spotkanie

Lokalne Centrum Kompetencji w Miejskiej Bibliotece Publicznej wraz z Fundacją Wspierania Przedsiębiorczości Twoja Inicjatywa! zaprasza na spotkanie „Przedsiębiorcą być!”, które odbędzie się 27 marca o godz. 18:00-21:00 w Przedszkolu nr 1 przy ul. Fiderkiewicza 43 w Milanówku.

Wydarzenie jest organizowane w ramach ogólnopolskiej akcji „Twój biznes to Twoja Inicjatywa!”, którego pomysłodawcą jest Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości. Spotkanie kierowane jest do osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą lub osób już ją prowadzących, które szukają możliwości rozwoju swojego biznesu, pragną się doszkalać i nawiązywać nowe relacje biznesowe.

„Przedsiębiorcą być!” to spotkanie, którego celem jest nie tylko edukacja osób w zakresie przedsiębiorczości, ale również skłanianie uczestników do odkrywania w sobie talentów do prowadzenia biznesu. Podczas spotkania Wolontariusze Fundacji postarają się wyjaśnić uczestnikom prawne formy zakładanych firm, wpływ tej formy na rozliczane podatki, a także na rodzaj prowadzonej księgowości. Opowiedzą także czym są środki trwałe w firmie oraz udzielą informacji na temat praktycznych aspektów prowadzenia biznesu.

Spotkanie to, poza dawką przydatnej wiedzy, jest również doskonałą okazją  do nawiązania relacji biznesowych, a także do weryfikacji i oceny prowadzonych dotychczas przedsięwzięć. A jeśli na działania brakuje nam funduszy, to jest to idealnz moment, aby dowiedzieć się, czy prowadzona przez nas działalność ma szansę na dofinansowanie na start i rozwój w postaci kredytu, pożyczki, a może dotacji unijnej.

Wszystkich zainteresowanych pozyskaniem wiedzy w temacie przedsiębiorczości zapraszamy już dziś do rejestracji online lub kontakt z Lokalnym Centrum Kompetencji w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Milanówku przy ul. Spacerowej 4, tel. 22 755 81 13 lub e-mail: lck.milanowek@gmail.com. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Twoja Inicjatywa! Fundacja Wspierania Przedsiębiorczości to organizacja zajmująca się szerokim obszarem działań skierowanych do początkujących przedsiębiorców jak również tych doświadczonych, prowadzących własną firmę już od jakiegoś czasu. Swoje działania skupia na pomocy w zakresie zakładania działalności gospodarczej oraz doradztwie przedsiębiorcy w obszarze dopasowania optymalnych form opodatkowania i prowadzenia firmy. Podejmuje również dodatkowe działania mające na celu zwiększenie poziomu wiedzy gospodarczej i kształtowanie umiejętności interpersonalnych.

« wróć do listy wydarzeń


Wersja do druku