Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
„Pakiety edukacyjne dla mazowieckich Seniorów” realizowane również w Milanówku! - grafika

Miło nam poinformować, że wniosek o sfinansowanie „Pakietów edukacyjnych dla mazowieckich seniorów” złożony przez Centrum Usług Społecznych w Milanówku został pozytywnie rozpatrzony przez Stowarzyszenie „Radomskie Centrum Przedsiębiorczości”.

Ogólnopolski Dzień Seniora w Przedszkolu nr 1 - grafika

14 listopada Seniorzy z Milanowskiego Klubu Seniora, w ramach międzypokoleniowej współpracy, zostali zaproszeni przez Przedszkole Nr 1 w Milanówku na poranną herbatkę z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora.

Bezpieczeństwo Milanowskich Seniorów jest bardzo ważne! - grafika

W związku z dużym zainteresowaniem, jakim cieszyły się organizowane w październiku br. przez Urząd Miasta Milanówka i Centrum Usług Społecznych w Milanówku wykłady i warsztaty nt. bezpieczeństwa Seniorów, podjęto decyzję o organizacji kolejnego spotkania.

Pokaz pierwszej pomocy dla Seniora - grafika

Milanowscy Seniorzy już wiedzą, że pierwsza pomoc w sytuacji zagrożenia życia jest na w We wtorek 25 października została przeprowadzona prelekcja dot. pierwszej pomocy, organizowana w ramach akcji Urzędu Miasta Milanówka oraz Centrum Usług Społecznych w Milanówku - "Październik miesiącem Seniora".

Pokaz pierwszej pomocy dla Seniora - grafika

Już we wtorek 24 października 2022 r. o godz. 13:00 odbędzie się kolejne spotkanie w ramach prowadzonej przez Urząd Miasta Milanówka i Centrum Usług Społecznych w Milanówku akcji pn. „Październik miesiącem Seniora”.

Seniorze, obroń się sam!  - grafika

Za nami drugie spotkanie z cyklu "Październik miesiącem Seniora"! Spotkanie - "Seniorze, obroń się sam!" zostało poprowadzone 19 października przez wykwalifikowanego instruktora samoobrony i funkcjonariusza Straży Miejskiej w Milanówku, st.insp. Rafała Śliwińskiego.

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - grafika

11 października w siedzibie Milanowskiego Klubu Seniora ruszył cykl spotkań pn. Październik miesiącem seniora, organizowany przez Urząd Miasta, Centrum Usług Społecznych w Milanówku oraz milanowską Straż Miejską przy współpracy z Policją oraz Stowarzyszenie RES.

Październik miesiącem Seniora! - grafika

W Milanówku Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, który na całym świecie obchodzony jest 1 października, świętujemy nie jeden dzień, a przez cały miesiąc! Specjalnie dla Milanowskich Seniorów przygotowana została bogata oferta wydarzeń z cyklu „Bezpieczny Senior w Milanówku”. Urząd Miasta Milanówka, Centrum Usług Społecznych w Milanówku oraz milanowska Straż Miejska i Policja, zdając sobie sprawę, że osoby starsze bardzo często padają ofiarą wyłudzeń, napadów czy kradzieży, przygotowali szereg spotkań poświęconych kwestii bezpieczeństwa.

Październik miesiącem Seniora! - grafika

1 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, a 20 października – Europejski Dzień Seniora. Obie te daty mają wspólny cel: kształtowanie dobrego społecznego spostrzegania osób starszych oraz podejmowania wszelkich działań mających na celu zapewnienie Seniorom godnego życia.

Milanowscy Seniorzy otrzymali zaproszenie na IX Senioralia w Krakowie - grafika

Stowarzyszenie MANKO zaprasza Milanowskich Seniorów do udziału w IX Międzynarodowych Senioraliach, które odbędą się 21-22 września 2022 roku w Krakowie.