Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Warsztaty komputerowe dla mieszkańców PTO - grafika

Zachęcamy do zapisów na bezpłatne warsztaty komputerowe dla mieszkańców PTO (Milanówek-Brwinów-Podkowa Leśna).

MALówka w Milanówku - grafika

MAJówka już dawno za nami, ale wiele MALówek jeszcze przed nami!

Ogród bliżej nas - grafika

MALówka w Milanówku, czyli jak mikroprojekt „Ogród bliżej nas” nabiera rozpędu!

Święta, Święta, a po Świętach…. - grafika

W Milanowskim Klubie Seniora Męska Szopa praca wre i to ze zdwojoną siłą, a to wszystko za sprawą rozpoczęcia współpracy z Miejscem Aktywności Lokalnej (MAL).

Mazowsze pomoże seniorom. Rusza nowy program wsparcia - grafika

Już co czwarty mieszkaniec Mazowsza jest w wieku 60+, a seniorzy stają się coraz ważniejszą grupą społeczną. By wyjść naprzeciw ich potrzebom, samorząd województwa wesprze działalność gminnych rad senioralnych. Już w poniedziałek 4 kwietnia rozpocznie się nabór do nowego programu wsparcia „Mazowsze dla seniorów”. Na projekty rad senioralnych radni województwa przeznaczyli 1 mln zł. Gminy mogą składać wnioski do 29 kwietnia br.

Dzień Kobiet w Milanowskim Klubie Seniora - grafika

W poniedziałek 7 marca Milanowski Klub Seniora, aby wspólnie celebrować nadchodzący Dzień Kobiet, zorganizował dla Milanowianek bezpłatne warsztaty pielęgnacji i makijażu.

Milanowski Klub Seniora pracownią malarską - grafika

W poniedziałkowe popołudnie 21 lutego 2022 r. odbyły się kolejne warsztaty malarskie, poprowadzone przez profesjonalnego instruktora Pana Tobiasza Bułynko. To już czwarty raz kiedy Milanowski Klub Seniora zamienił się w pracownię malarską, by gościć w swoich progach niezwykle utalentowanych Milanowian.

Joga dla Milanowskich Seniorów - grafika

Dawniej joga była kojarzona z medytacją, a dzisiaj jest to forma aktywności ruchowej, którą mogą podejmować ludzie w każdym wieku, również seniorzy. Doskonale wiedzą o tym Milanowscy Seniorzy, którzy dwa razy w tygodniu rozciągają się na macie.

Dzień Kobiet w Milanowskim Klubie Seniora - grafika

Każda okazja jest dobra na poprawienie urody kobiety, dlatego też Milanowski Klub Seniora z okazji Dnia Kobiet zaprasza mieszkanki Milanówka na warsztaty pielęgnacji i makijażu.

Piernikowa pracownia w Milanowskim Klubie Seniora - grafika

Klub Seniora zadziwia Mieszkańców Milanówka nieustannie. W dniu 10.12.2021 roku Milanowski Klub Seniora zamienił się w piernikową pracownię.