20210824 eko zbiorka dla Bogusia

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy dziś podziękowania od rodziców Bogusia Samoraja, dla którego we wrześniu współorganizowaliśmy Eko-zbiórkę polegającą na zbiórce elektrośmieci małych i wielkogabarytowych. 

Miło nam przekazać wiadomość, że dzięki zaangażowaniu naszych mieszkańców, pracowników szkół, przedszkoli i innych placówek kulturalno-oświatowych, gron pedagogicznych oraz uczniów, przedszkolaków i ich rodziców, jak również Starostwa Powiatowego udało się zebrać ponad 30 ton elektroodpadów, które zostały wycenione na kwotę 18 105 zł. 

Zebrane środki zostaną przeznaczone na dalsze leczenie oraz rehabilitację Bogusia! 

Informujemy także, że akcja Zbieramy dla Bogusia nadal trwa! Firma Terra Recycling, która fizycznie realizuje odbiory i utylizację elektroodpadów w ramach akcji, nieprzerwanie kontynuuje odbiory, gdy tylko będą pojawiały się kolejne zgłoszenia przekazania odpadów. Jak również, jeżeli ktoś chciałby osobiście dostarczyć odpady do firmy, istnieje również taka możliwość. Wystarczy przekazać podczas ważenia odpadów w siedzibie firmy na ulicy Traugutta 42 w Grodzisku Mazowieckim, iż zostały one dostarczone w ramach akcji "Eko-zbiórka dla Bogusia".

Zapraszamy również wszystkich do obejrzenia wywiadu w zakresie stworzonej akcji oraz problematyki zdrowotnej Bogusia. https://www.youtube.com/watch?v=qlKjCrUg8DA

 

Za okazaną pomoc serdecznie dziękują rodzice Bogusia - Dorota i Jarosław Samoraj

 

Udostępnij na: