Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Nakrętki zbierane przez mieszkańców Milanówka wspierają rehabilitację 11-letniego Michała! - grafika

Niespełna dwa miesiące temu przed siedzibą Straży Miejskiej w Milanówku stanął pojemnik na nakrętki. Unikalny wzór milanowskiego żołędzia, specjalnie dla mieszkańców wykonała lokalna firma Taret. Pojemnik i cała akcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców. 

Nie bądź żyła - oddaj krew!  - grafika

Przypominamy, że już tylko do czwartku 21 października można zgłaszać swoją chęć do honorowego oddania krwi! 

Gminna infolinia ds. szczepień - zlikwidowana - grafika

Informujemy, że na podstawie decyzji Wojewody Mazowieckiego znak WNP-III.021.1.2021 z dnia 21 września 2021 r. z dniem 1 października 2021 r. została zlikwidowana gminna infolinia do spraw szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2.  

Bezpłatna mammografia w technologii cyfrowej - 8 listopada 2021 r. - grafika

Zachęcamy wszystkie kobiety w wieku 50–69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat (24 msc-y) nie wykonywały mammografii, do wykonania bezpłatnego badania!

Nie bądź żyła - oddaj krew! - grafika

Milanowskie Centrum Usług Społecznych zachęca do honorowego oddawania krwi.

Bezpłatne spotkania dot. współczesnych problemów - grafika

Chcesz wiedzieć więcej na temat współczesnych zagrożeń? Zależy Ci na kompleksowej wiedzy? Przyjdź na zajęcia i posłuchaj!

Zbadaj się i zyskaj spokój – bezpłatna mammografia w Milanówku - grafika

Szanowni Państwo, zbliża się październik - Miesiąc Świadomości Raka Piersi, w którym obchodzony jest Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi, najczęściej diagnozowanym nowotworem u kobiet. Powiedzenie „lepiej zapobiegać niż leczyć” nabiera w tym okresie szczególnego znaczenia.

Milanowskie Punkty diagnostyczne wyróżnione! - grafika

Milanowskie Punkty diagnostyczne uzyskały uznanie innowacyjności wśród wdrażanych systemów telemedycznych dedykowanych Społecznościom lokalnym w zakresie profilaktyki zdrowia. Przypominamy zatem, iż od wisony tego roku zachęcaliśmy Mieszkańców Milanówka do diagnostyki swojego zdrowia w ramach realizowanych w Milanówku E-usług.

Eko-zbiórka dla Bogusia - grafika

Zakończyliśmy akcję "Eko-zbiórka dla Bogusia" polegającą na zbiórce małych elektrośmieci. Przypominamy jednak, że nadal możecie wesprzeć Bogusia oddając elektrośmieci wielkogabarytowe (telewizory, pralki, miksery, lodówki itp.).

Eko-zbiórka dla Bogusia - grafika

Szanowni mieszkańcy, serdecznie zachęcamy Was do wsparcia akcji „Eko-zbiórka dla Bogusia", polegającej na zbiórce małych i wielkogabarytowych elektroodpadów.