Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Wolne miejsca na rehabilitację leczniczą - grafika

Uprzejmie informujemy, że w przychodni BIOVENA Sp. z o.o. zwolniły się miejsca na usługi z zakresu rehabilitacji leczniczej dla mieszkańców Milanówka na miesiąc listopad i grudzień 2020r.

Ważne informacje dla osób obejmowanych kwarantanną - grafika

Ważne informacje dla osób obejmowanych kwarantanną z kontaktu z osobą z pozytywnym wynikiem testu w kierunku Covid-19: Kwarantanną są obejmowane osoby wraz z otoczeniem domowym (Osoby wspólnie zamieszkujące); Termin kwarantanny 10 dni jest ustalany od dnia następnego po ostatnim kontakcie z osobą zakażoną (jeżeli kontakt był np. 10 to liczymy od 11);

Infolinia do kontaktu z inspekcją sanitarną - grafika

Informujemy, że od dnia 15.10.2020r. do odwołania wszystkie zadania ustawowe Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Grodzisku Mazowieckim będą realizowane przez sanepid w Sochaczewie. Kontakt telefoniczny tylko przez całodobową infolinię pod nr + 48 (22) 250 01 15.

Ruszają szczepienia ochronne przeciw grypie dla osób w wieku 65 lat i starszych  - grafika

Od 16 października 2020 r. od godz. 11:30 ruszają szczepienia ochronne przeciw grypie dla osób w wieku 65 lat i starszych zamieszkałych w Milanówku.

COVID-19 zwany koronawirusem - AKTUALIZACJA XI - grafika

AKTUALIZACJA XI Zarządzeniem nr 149/VIII/2020 Burmistrza Miasta Milanówka, Urząd Miasta Milanówka (z wyjątkiem Urzędu Stanu Cywilnego) będzie pracował w trybie pracy wewnętrznej, bez przyjęć i obsługi interesantów. Obsługa interesantów będzie prowadzona tylko telefonicznie lub internetowo w normalnych godzinach pracy urzędu. Zarządzenie nr 149/VIII/2020 BMM  z dnia 9 października 2020 r. w sprawie: ustanowienia w Urzędzie Miasta Milanówka dni pracy wewnętrznej, bez przyjęć i obsługi interesantów314.86 KB   AKTUALIZACJA X Od 25 maja br. Urząd Miasta Milanówka jest bardziej dostępny dla interesantów. Zgodnie z zaleceniami Rady Ministrów przywrócona zostaje bezpośrednia obsługa Mieszkańców, zachowując przy tym niezbędny reżim sanitarny.

Zasady obowiązujące w Strefie Żółtej - grafika

Szanowni Państwo, od soboty 10 października w całej Polsce będą obowiązywać zasady Strefy Żółtej!

Profilaktyczne szczepienia przeciwko grypie  - grafika

Szanowni Państwo, w związku z dużym zainteresowaniem programem Profilaktycznych szczepień ochronnych przeciw grypie dla mieszkańców Milanówka w wieku 65 lat i starszych w 2020 roku uprzejmie informujemy, że Przychodnia Biovena będzie realizowała zadanie od momentu pojawienia się szczepionki w hurtowniach farmaceutycznych.

Obowiązkowe oświadczenia o stanie zdrowia - grafika

Mieszkańcy chcący wziąć udział w posiedzeniu Komisji zobowiązani są do wypełnienia oświadczenia o stanie zdrowia uczestnika posiedzenia Komisji Rady Miasta Milanówka odbywającego się w trakcie trwania epidemii Covid-19 niebędącego członkiem Rady Miasta bądź pracownikiem Urzędu Miasta Milanówka.

Bezpłatne zajęcia online dla milanowskich rodziców - grafika

Empatia i pasja w psychoedukacji. Zależy Ci na kompleksowej wiedzy? Przyjdź na zajęcia i posłuchaj! Serdecznie zapraszamy mieszkańców Milanówka na bezpłatne zajęcia online.

Świadczenie „Dobry Start” – 300+.   - grafika

Ośrodek Pomocy Społecznej w Milanówku przypomina o możliwości ubiegania się o świadczenie „Dobry Start”. Dotychczas złożone zostało 1260 wniosków i wypłacono świadczenia dla 1416 dzieci na kwotę 424 800 zł!