Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Refundacja podatku VAT dla odbiorców paliw gazowych dla celów grzewczych w 2023 r. - grafika
Urząd Miasta

Centrum Usług Społecznych w Milanówku informuje, że od 1 lutego 2023 r. wyznaczony został do realizacji nowego zadania w ramach ustawy z dnia 15 grudnia 2022 r. o szczególnej ochronie niektórych odbiorców paliw gazowych w 2023 r. w związku z sytuacją na rynku gazu.

Dyżury telefoniczne ZUS - grafika
Urząd Miasta

Mieszkańcy województwa mazowieckiego mogą skorzystać z porad ekspertów z ZUS podczas dyżurów telefonicznych zorganizowanych w każdą środę lutego. Sprawdź, czego będziesz mógł się dzięki nim dowiedzieć.

Muminkowe ferie zimowe w bibliotece. - grafika
Urząd MiastaKultura i rozrywka

  Biblioteka milanowska serdecznie zaprasza dzieci w wieku 7-10 lat, na spędzenie ferii z rodziną Muminków. Czekać na Was będzie mnóstwo zabaw i twórczych zajęć, gry zręcznościowe oraz muminkowe planszówki.  

Badania ankietowe GUS - grafika
Urząd Miasta

Główny Urząd Statystyczny od wielu lat realizuje na terenie województwa mazowieckiego badania statystyczne za pośrednictwem ankieterów Urzędu Statystycznego w Warszawie. W 2023 r. ankieterzy będą kontaktowali się telefonicznie lub osobiście z gospodarstwami domowymi, które zostały wylosowane do wzięcia udziału w danym badaniu ankietowym.

Mija termin na zgłoszenie się do
Urząd Miasta

Przedsiębiorcy do 31 stycznia 2023 roku mogą zgłosić się do „małego ZUS plus”. Dzięki temu będą płacić niższe składki na ubezpieczenie społeczne. Ci, którzy korzystali z ulgi w 2022 roku i nadal spełniają warunki, nie muszą zgłaszać się ponownie.

Zmarł Pan Jerzy Majewski - grafika
Urząd Miasta

Z żalem zawiadamiamy, że 27 stycznia w wieku 91 lat zmarł pan Jerzy Majewski, wieloletni mieszkaniec Milanówka, wiceprzewodniczący Rady Miasta Milanówka IV kadencji (2002-2006).

Seminarium dot. zagadnień
Kalendarz wydarzeńUrząd Miasta

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w seminarium prowadzonym przez Zbigniewa Chachulskiego, dot. zagadnień Fotowoltaika a wycinka drzew oraz Ochrona korzeni drzew rosnących (bytujących) w otoczeniu człowieka.

Planowane wyłączenia prądu - grafika
Urząd Miasta

logo pge

W dniu 24 stycznia w godz. 8:30–14:30 nastąpi przerwa w dostawie energii:

Milanówek:

 • ul. Wojska Polskiego od nr 42 do nr 65
 • ul. Piaskowa od nr 1 do nr 21
 • ul. Sobieskiego od 1 do 14
 • ul. Świerkowa
Obowiązkowe PUE dla przedsiębiorców - grafika
Urząd Miasta

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zakłada profile na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS płatnikom składek. Dane do logowania otrzymają na sali obsługi klienta lub w trakcie e-wizyty.

Planowane wyłączenia prądu - grafika
Urząd Miasta

 

 

logo pge

 

 

W dniu 19 stycznia w godz. 8:30–14:30 nastąpi przerwa w dostawie energii:

 • Milanówek
  • ul. Niezapominajki
  • ul. Łąkowa od nr 1 do nr 32