Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Zaginął kot Maurycy - grafika

6 lipca 2019r. z ul. Wiatracznej zaginął roczny, biały kotek Maurycy z czarnym ogonkiem, czarnym lewym uchem i czarną łatką na prawym udzie tylnej łapy. Ma czerwoną obrożę z adresatką oraz chipa. Prosimy o kontakt, jeśli ktoś go widział tel. 515241881.

Zaginął rudy kot - grafika

W niedziele rano 7.04.2019 r. kot wyszedł z domu i nie wrócił. Ostatni raz widziany był koło godziny 18:00 w parku „Zielony Dołek” przy ul. Krótkiej. Duży rudy kot z lekkim zezem, waga około 6kg, kot jest bardzo towarzyski i kontaktowy.

 

Odłowiono psa - grafika

W dniu 25.02.2018 około godz. 17.45 na ul. Owczarskiej został odłowiony pies (podobny do owczarka niemieckiego). Obecnie przebywa w schronisku, czeka na swojego właściciela.

Zaginęła kotka rasy europejski dachowiec - grafika

W dniu 21 lutego na ul. Wojska Polskiego zaginęła kotka. Kotka czarno-rudo-biała (przez środek grzbietu czarna pręga, boki czarne ślimaki, białe łapki i brzuszek). Miała pomarańczową obróżkę z dzwoneczkiem. Dla znalazcy nagroda. Kontakt: 512006501.

Znaleziono kota przy ul. Partyzantów - grafika

W grudniu kot ten przybłąkał się do mieszańców Milanówka, przyszedł najprawdopodobniej z okolic ogródków działkowych przy ul. Partyzantów. Jest w dobrej kondycji, zadbany i odżywiony, co wskazuje na to, że posiada właściciela, który być może na niego czeka. W razie informacji prosimy o kontakt z Referatem Ochrony Środowiska UM, tel. 22758 30 61 wew. 204, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poszukujemy domu dla Dory - grafika

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Milanówku pilnie poszukuje domu dla suczki Dory. Dora ma 7 lat, ale czuje się na 3 lata! Jest zdrową, wesołą, miłą i zadbaną sunią, chętną do spacerów, zabawy. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Jest wysterylizowana. Dora należy do rodziny mieszkającej w Milanówku, która jednak ze względu na podeszły wiek i kłopoty zdrowotne nie może jej dłużej zapewnić opieki. Suczka może zamieszkać w domu, ale i w budzie, w ogrodzie pod warunkiem, że będzie miała kontakt z człowiekiem i regularne spacery. Bliższe informacje: 608091479 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Znaleziono suke na ul. Wiatracznej - grafika

W dniu 25.11.2017 roku o godz. 16 na ul. Wiatracznej przy Brwinowskiej w Milanówku została znaleziona młoda suka, rasy mix koloru biszkoptowego. W dniu  27.11.2017 roku została umieszczona w schronisku w Milanówku.

Znaleziono suczkę przy ul. Wójtowskiej - grafika

W dniu dzisiejszym tj. 16.11.2017 r. około godz. 8:30 przy ul. Wójtowskiej w okolicy ZS NR 2, patrol Straży Miejskiej odłowił małą zadbaną suczkę koloru czarno-brązowo-białego. Suczka nie posiada czipa.  Ma założone szelki koloru czerwonego.  Na tą chwilę pies przebywa w kojcu przy siedzibie SM.

Znaleziono psa na skrzyżowaniu ulic Wiatracznej i Magnolii - grafika

W dniu dzisiejszym tj. 14.09.2017r. Ekopatrol Straży Miejskiej odłowił psa, który od kilku dni błąkał się w rejonie skrzyżowania ulic Wiatracznej i Magnolii. Jest to duży pies przypominający z wyglądu Labradora, koloru czarnego, miejscami „podpalany” z białym krawatem pod szyją. Niestety zwierzę nie posiada chipa ani obroży, ale jego wygląd wskazuje na to, że może mieć właściciela. Pies został przekazany do schroniska w Milanówku.

Mały kotek znaleziony przy ul. Wojska Polskiego - grafika

W dniu 12.09.2017 r. na ul. Wojska Polskiego został znaleziony mały bezpański kociak, który ma chorą tylną łapę. Kot przebywa w lecznicy weterynaryjnej dr. Albina przy ul. Warszawskiej.