29 finał WOŚP - baner

Milanówek gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W tym roku zbieramy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, razem z całą Polską! Wielki Finał już w niedzielę 31 stycznia 2021!

Wyjątkowo, Finał odbędzie się nieco później niż zazwyczaj, co nie oznacza, że gramy mniejszą pompą i zaangażowaniem! Hufiec ZHP im. Janusza Kusocińskiego wraz z Liceum Ogólnokształcącym nr 5 w Milanówku, Milanowskim Centrum Kultury oraz całą rzeszą wolontariuszy szykuje dla Was masę atrakcji - koncerty, występy, warsztaty, aukcje niesamowitych fantów i wiele innych, a to wszystko ONLINE! W tym roku Finał będzie transmitowany na żywo na Facebooku (by zapewnić maksimum bezpieczeństwa i maksimum zabawy)!

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku - 29 FINAŁ WOŚP W MILANÓWKU - gdzie pojawiają się aktualności, linki do licytacji i skarbonek oraz inne ciekawe inicjatywy! 


Zachecamy do zasilania powstałych e-skarbonek już dziś! Możecie wesprzeć zbiórkę Hufca ZHP, MCK, a także pojedynczych wolontariuszy z Milanówka! 

e-skarbonka Hufca ZHP im J.Kusocińskiego

e-skarbonka Milanowskiego Centrum Kultury 

wykaz e-skarbonek z Milanówka


Idziemy po kolejny rekord!

Siema!

Udostępnij na: