Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Muminkowe ferie zimowe w bibliotece.  - grafika
Urząd MiastaKultura i rozrywka

  Biblioteka milanowska serdecznie zaprasza dzieci w wieku 7-10 lat, na spędzenie ferii z rodziną Muminków. Czekać na Was będzie mnóstwo zabaw i twórczych zajęć, gry zręcznościowe oraz muminkowe planszówki.  

Styczniowe spotkanie DKK - grafika
Kultura i rozrywka

Nasze pierwsze tegoroczne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki rozpoczniemy książką z gatunku literatury pięknej "SEKRETNE ŻYCIE PSZCZÓŁ", autorstwa Sue Monk Kidd.

Trwa III edycja Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP - grafika
Kultura i rozrywka

12 stycznia rozpoczął się nabór do III odsłony Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. Tematem przewodnim tej edycji są "Polskie zwyczaje żniwne i dożynkowe".

Ogólnopolski Konkurs Poetycki
Kultura i rozrywka

  Powszechnie wiadomo, że wielu z nas z pasją pisze wiersze, skrzętnie ukrywając je przed światem. Większość tej twórczości leży głęboko schowana w szufladach biurek, zapisana w pamiętnikach czy w notesach. A może wśród nich znajduje się ten jeden jedyny utwór, którym zachwyci się cały świat?! Kto wie?!

ZAZULA w Milanówku - 21.01.2023 r.  - grafika
Kultura i rozrywka

Zapraszamy już 21 stycznia na koncert zespołu Zazula. To koncert skierowany do miłośników muzyki ludowej, “śpiewu białego”, ale także doskonały prezent z okazji Dni Babci i Dziadka.

Biblioteka nieczynna - 18 stycznia 2023 r. - grafika
Kultura i rozrywka

Szanowni Czytelnicy, informujemy, że 18 stycznia Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku będzie nieczynna.

Koncert chóru polonijnego Kraj Rodzinny - grafika
Kultura i rozrywka

Serdecznie zapraszamy 14 stycznia 2023 roku na koncert pieśni chóralnych w wykonaniu polonijnego chóru Kraj Rodzinny.

Orszak Trzech Króli - 6 stycznia 2023 r.  - grafika
Kultura i rozrywka

Parafia św. Jadwigi Śląskiej w Milanówku z wielką radością pragnie zaprosić wszystkich parafian oraz sympatyków parafii na coroczne największe jasełka wystawiane na ulicach miast Polski i świata. Orszak Trzech Króli - bo o nim mowa - odbędzie się już za tydzień 6 stycznia.

(przed)Sylwester dla dzieci w Miejscu Aktywności Lokalnej - grafika
Kultura i rozrywka

Zapraszamy serdecznie dzieci (opiekunowie również będą mile widziani) do ostatniej w tym roku wspólnej zabawy w MAL-u.

Żurawie Powiatu Grodziskiego 2022  - grafika
Kultura i rozrywka

Do 31 grudnia 2022 roku mieszkańcy powiatu grodziskiego mogą zgłaszać kandydatów do nagrody Żurawie Powiatu Grodziskiego. Z grona nominowanych kapituła wybierze i nagrodzi specjalnymi statuetkami i nagrodami w 5 kategoriach: Społecznik roku, Organizacja pozarządowa, Wolontariusz roku, Firma przyjazna społeczności lokalnej i Wydarzenie roku.  Szczegóły i formularze na www.zurawie.org.pl