Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
WOŚP - Mamy rekord: 129 505,49 zł! - grafika
Kultura i rozrywka

Jak informuje Hufiec ZHP Milanówek podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w milanowskim sztabie udało się zebrać kolejną rekordową kwotę: 129 505,49 złotych!

MCK: Świąteczne precle dla Mieszkańców - grafika
Kultura i rozrywka

Milanowskie Centrum Kultury zaprasza dziś (piątek, 2 kwietnia) po odbiór przepysznych precli w różnych częściach naszego miasta!

Konkurs „Jestem z Mazowsza” - grafika
Kultura i rozrywka

Praca plastyczna, fraszka lub esej – takie zadania czekają na uczniów w konkursie samorządu województwa „Jestem z Mazowsza – to powód do dumy”. Prace można przesyłać do 30 kwietnia br. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Konkurs
Kultura i rozrywka

Święta wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami! By uatrakcyjnić czas oczekiwania, również najmłodszym, przygotowaliśmy dla nich konkurs!

MBP: Wypożyczenia w sposób bezkontaktowy! - grafika
Kultura i rozrywka

Szanowni Czytelnicy, w związku ze wzrostem zakażeń COVID-19 wprowadzono dodatkowe ograniczenia dla bibliotek m.in. polegające na zakazie prowadzenia czytelń, wypożyczeń wewnątrz budynków oraz organizacji imprez. Niestety biblioteki zostały zamknięte dla czytelników.

Konkurs recytatorski dot. twórczości K.K. Baczyńskiego rozstrzygnięty! - grafika
Kultura i rozrywka

Celem konkursu zorganizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Milanówku była popularyzacja dzieł K.K. Baczyńskiego w 100-lecie urodzin poety, rozwijanie zdolności recytatorskich i kształtowanie wrażliwości na piękno ojczystego języka.

Wydrzyj się na kulturę - edycja II - grafika
Kultura i rozrywka

Pandemia nie odpuszcza, ale Milanowskie Centrum Kultury też nie! Niezależnie od okoliczności MCK działa z i dla mieszkańców.

Biblioteka nieczynna od 15 marca! - grafika
Kultura i rozrywka

Drodzy Czytelnicy, wzrasta liczba zakażeń koronawirusem! Bardzo szybki wzrost liczby osób zakażonych w cotygodniowych raportach oznacza, że powiat grodziski jest w czołówce kraju.

Dzielmy się dobrem na Wielkanoc! - grafika
Kultura i rozrywka

  Tradycyjnie z okazji świąt wraz z Milanowskim Centrum Kultury zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy lubią pomagać i którym nie są obojętne osoby samotne i potrzebujące z Milanówka!

Wirtualna wystawa: Kobiety Milanówka - wspomnienie - grafika
Kultura i rozrywka

Z okazji Dnia Kobiet Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała dla Państwa wirtualną wystawę. Zachęcamy do jej obejrzenia i życzymy wszystkim Paniom w dniu ich święta zdrowia, spełnienia marzeń i pozytywnej energii na co dzień!