Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Uruchomienie syren alarmowych - 4 sierpnia 2022 r.  - grafika
Bezpieczeństwo akt

Uprzejmie informujemy, że jutro (tj. 4 sierpnia 2022 r.) w godz. 11.00-13.00 w Milanówku planowane jest uruchomienie syren alarmowych. 

Tymczasowa zmiana wejścia do siedziby Straży Miejskiej - od 13.07.2022 r. - grafika
Bezpieczeństwo akt

Uprzejmie informujemy, iż w związku z trwającymi pracami budowlanymi dworca PKP w Milanówku, od dnia 13 lipca br., dotychczasowe wejście główne do siedziby Straży Miejskiej od strony dworca będzie nieczynne.

Dzikie ptaki uratowane przez Straż Miejską - grafika
Bezpieczeństwo akt

W ostatnim czasie funkcjonariusze Straży Miejskiej w Milanówku uratowali dzikie ptaki, które potrzebowały pomocy.

Uwaga! Wścieklizna! - grafika
Bezpieczeństwo akt

Wścieklizna jest nieuleczalną, wirusową chorobą zakaźną o niezmiernie ostrym i prawie zawsze śmiertelnym przebiegu, atakującą układ nerwowy ludzi i zwierząt. Na terenie województwa mazowieckiego odnotowuje się przypadki wścieklizny u zwierząt dzikich (lisów, nietoperzy, jenotów, borsuka, saren) oraz u zwierząt towarzyszących (psy i koty)

Nietrzeźwy kierujący ujęty - grafika
Bezpieczeństwo akt

W piątkowy wieczór (24 czerwca) operator monitoringu miejskiego, na jednej z ulic w centrum Milanówka, zauważył mężczyznę, który przyjechał pod sklep motorowerem, a jego zachowanie wskazywało, iż może znajdować się pod wpływem alkoholu.

Zgłoszenie i działania zaradcze w przypadku stwierdzenia IGO w środowisku - grafika
Bezpieczeństwo akt

Ustawa o gatunkach obcych wprowadza obowiązek przeprowadzenia działań zaradczych, w rozumieniu art. 3 pkt 17 rozporządzenia nr 1143/2014. Za działanie zaradcze uznawane jest każde działanie środkami letalnymi lub nieletalnymi, których celem jest eliminacja, kontrola lub izolacja populacji inwazyjnych gatunków obcych, przy jednoczesnym zminimalizowaniu oddziaływania na gatunki niedocelowe i ich siedliska.

Straż Miejska: test elektrycznego samochodu - grafika
Bezpieczeństwo akt

27 maja milanowska Straż Miejska otrzymała do testowania w pełni elektryczny samochód marki Mercedes Vito.

Potrącony mały lis uratowany! - grafika
Bezpieczeństwo akt

W piątkowy wieczór (20 maja), dyżurny Straży Miejskiej odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Tuwima w Milanówku z udziałem małego lisa.

Niespodziewany gość - grafika
Bezpieczeństwo akt

W środę 18 maja w godzinach popołudniowych, jeden z mieszkańców Milanówka zaalarmował dyżurnego Straży Miejskiej, że na jego posesji w centrum miasta znajduje się młody przestraszony koziołek. Natychmiast na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze z Ekopatrolu.

Straż Miejska: usunięcie awarii sieci telefonicznej - grafika
Bezpieczeństwo akt

Uprzejmie informujemy, iż awaria sieci telefonicznej Straży Miejskiej, o której informowaliśmy w dniu 9 maja br., została już usunięta. Do Straży Miejskiej można się skontaktować telefonicznie pod dotychczasowe numery telefonów - 986 lub 22 724 80 45.