Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Mandat za brak maseczki - grafika
Bezpieczeństwo aktZdrowie i rodzina

Szanowni mieszkańcy, pandemia, z którą zmagamy się już prawie od dwóch lat, ponownie przybrała na sile i obecnie walczymy z czwartą falą. Liczba zachorowań w naszym i ościennych miastach z dnia na dzień wzrasta.

Sprawdź swój stan trzeźwości! - grafika
Bezpieczeństwo akt

Nietrzeźwi kierujący pojazdami stanowią bardzo duże zagrożenie dla życia i zdrowia innych uczestników ruchu. Corocznie, Policja odnotowuje bardzo dużą ilość zdarzeń drogowych, w których nastąpiła śmierć bądź trwałe kalectwo uczestników. Sprawcy tych zdarzeń są przyczyną wielu tragedii rodzinnych i osobistych, których można uniknąć.

Straż Miejska pomoże uruchomić samochód - grafika
Bezpieczeństwo akt

W ostatnim czasie odczuwalne są coraz niższe temperatury powietrza, dlatego też przypominamy kierowcom, że w razie problemów z uruchomieniem samochodów mogą liczyć na pomoc milanowskiej Straży Miejskiej, która wzorem lat ubiegłych, bezpłatnie pomoże uruchomić silnik pojazdu!

Szczepienie lisów przeciw wściekliźnie - grafika
Bezpieczeństwo akt

Na terenie powiatu grodziskiego w dniach od 15 do 30 listopada 2021 r. planowane jest przeprowadzenie akcji szczepienia doustnego lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

Co zrobić w przypadku utraty dokumentów? - grafika
Bezpieczeństwo akt

Kradzież albo zgubienie dowodu osobistego, prawa jazdy, paszportu czy innego dokumentu tożsamości to bardzo poważny problem, mogący doprowadzić do szeregu trudnych do wyjaśnienia sytuacji związanych z wykorzystaniem naszych danych do celów przestępczych.

Bądź widoczny - noś odblaski! - grafika
Bezpieczeństwo akt

W ramach kampanii pn. „Twoja bezpieczna WuKaDka” w październiku i listopadzie wspólnie z Komendą Powiatową Policji z Grodziska Mazowieckiego oraz Pruszkowa odwiedzamy lokalne przedszkola i szkoły podstawowe. Na spotkaniach z naszymi najmłodszymi podróżnymi rozmawiamy o bezpieczeństwie na drodze i na terenie kolejowym oraz przypominamy o obowiązku noszenia odblasków.

Oznakuj swój jednoślad i odbierz odblask! - grafika
Bezpieczeństwo akt

Wkrótce będziemy obchodzić Międzynarodowy Dzień Roweru. Z tej okazji milanowska Straż Miejska przygotowała dla mieszkańcow prezent!

Wspólne działanie Straży Miejskiej i Policji  - grafika
Bezpieczeństwo akt

W czwartek 21 października na terenie naszego miasta, milanowska Straż Miejska wspólnie z Policją z Grodziska Mazowieckiego wzięła udział w ogólnopolskiej akcji pn. ,,Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”.

Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy - grafika
Bezpieczeństwo akt

Komunikat Prezesa Krajowej Izby Kominiarzy do właścicieli i zarządców budynków w związku z rozpoczęciem sezonu grzewczego 2021/2022

Znakowanie rowerów - tylko do 31 października! - grafika
Bezpieczeństwo akt

Znakowanie rowerów mieszkańców naszego miasta od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Trwająca od 12 maja tego roku akcja znakowania rowerów będzie kontynuowana do końca października br.