Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Straż Miejska pomoże odpalić samochód - grafika
Bezpieczeństwo akt

Okres jesienno-zimowy i niskie temperatury nie sprzyjają sprawności akumulatorów co powoduje problemy z rozruchem pojazdów. Choć brak możliwości uruchomienia silnika, może mieć różne przyczyny to najczęściej jest nią rozładowany akumulator.

Komunikat GINB w związku z sezonem jesienno-zimowym - grafika
Bezpieczeństwo akt

Szanowni Państwo, brak  szczelności  i  sprawności  urządzeń  spalających  paliwa, instalacji  kominowych  i  gazowych  oraz  brak  drożności  i właściwego ciągu przewodów wentylacyjnych są najczęstszymi przyczynami zatrucia tlenkiem węgla (czadem) oraz wybuchów gazu i pożarów. 

Straż Miejska apeluje: zachowajmy zwiększoną ostrożność! - grafika
Bezpieczeństwo akt

W związku ze zbliżającym się Dniem Wszystkich Świętych, milanowska Straż Miejska, w celu zapewnienia spokoju i porządku, a także płynności ruchu pieszego i kołowego, zwiększyła ilość patroli w rejonie cmentarza przy ul. Wojska Polskiego.

Pokaz pierwszej pomocy dla Seniora - grafika
Strefa senioraBezpieczeństwo akt

Milanowscy Seniorzy już wiedzą, że pierwsza pomoc w sytuacji zagrożenia życia jest na w We wtorek 25 października została przeprowadzona prelekcja dot. pierwszej pomocy, organizowana w ramach akcji Urzędu Miasta Milanówka oraz Centrum Usług Społecznych w Milanówku - "Październik miesiącem Seniora".

Pokaz pierwszej pomocy dla Seniora - grafika
Strefa senioraBezpieczeństwo akt

Już we wtorek 24 października 2022 r. o godz. 13:00 odbędzie się kolejne spotkanie w ramach prowadzonej przez Urząd Miasta Milanówka i Centrum Usług Społecznych w Milanówku akcji pn. „Październik miesiącem Seniora”.

Znakowanie rowerów – tylko do 31 października! - grafika
Bezpieczeństwo akt

Straż Miejska w Milanówku informuje, iż z ostatnim dniem października br. zostanie zakończony sezon znakowania rowerów.

Seniorze, obroń się sam!  - grafika
Bezpieczeństwo aktStrefa seniora

Za nami drugie spotkanie z cyklu "Październik miesiącem Seniora"! Spotkanie - "Seniorze, obroń się sam!" zostało poprowadzone 19 października przez wykwalifikowanego instruktora samoobrony i funkcjonariusza Straży Miejskiej w Milanówku, st.insp. Rafała Śliwińskiego.

W Milanówku powstanie Centrum Bezpieczeństwa - grafika
Bezpieczeństwo aktInwestycje i infrastruktura

Informujemy, że 11 października 2022 r. podpisana została umowa na budowę Centrum Bezpieczeństwa w Milanówku.

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - grafika
Strefa senioraBezpieczeństwo akt

11 października w siedzibie Milanowskiego Klubu Seniora ruszył cykl spotkań pn. Październik miesiącem seniora, organizowany przez Urząd Miasta, Centrum Usług Społecznych w Milanówku oraz milanowską Straż Miejską przy współpracy z Policją oraz Stowarzyszenie RES.

Październik miesiącem Seniora! - grafika
Bezpieczeństwo aktStrefa seniora

W Milanówku Międzynarodowy Dzień Osób Starszych, który na całym świecie obchodzony jest 1 października, świętujemy nie jeden dzień, a przez cały miesiąc! Specjalnie dla Milanowskich Seniorów przygotowana została bogata oferta wydarzeń z cyklu „Bezpieczny Senior w Milanówku”. Urząd Miasta Milanówka, Centrum Usług Społecznych w Milanówku oraz milanowska Straż Miejska i Policja, zdając sobie sprawę, że osoby starsze bardzo często padają ofiarą wyłudzeń, napadów czy kradzieży, przygotowali szereg spotkań poświęconych kwestii bezpieczeństwa.