Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi

6 lipca 2021 r.

Zmień system ogrzewania na proekologiczny!
Zachęcamy do składania wniosków o udzielenie dotacji celowej do inwestycji służącej ochronie powietrza na terenie gminy Milanówek.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Referatem Ochrony Środowiska i Gospodarki Zielenią.

2 lipca 2021

Informacja o zapisach na szczepienia
• Jak można zarejestrować się na szczepienia?
previous arrow
next arrow
Slider
9. Mikołajkowy konkurs skoków wzwyż - grafika
Sport

Po raz 9. w Milanówku odbył się Mikołajkowy konkurs skoków wzwyż. Zawodnicy UKS MTE Milanówek gościli najbardziej utalentowanych zawodników z Mazowsza i województwa łódzkiego.

5 grudnia Międzynarodowym Dniem Wolontariusza - grafika
Urząd Miasta

Drodzy Wolontariusze, z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza przypadającego na dzień 5 grudnia, składam Wam serdeczne podziękowania  i wyrazy uznania za pracę, poświęcenie oraz gotowość niesienia pomocy ludziom  potrzebującym....

LII Sesja Rady Miasta Milanówka - grafika
Sesje Rady Miasta MilanówkaKalendarz wydarzeńZawiadomienia o sesjachRada Miasta

Uprzejmie proszę o wzięcie udziału w posiedzeniu LII Sesji Rady Miasta Milanówka, która odbędzie się w dniu 6 grudnia 2021 r. (poniedziałek) o godz. 13.00 w trybie on-line na kanale YouTube Milanówek Miasto-Ogród.

Boguś
Zdrowie i rodzina

Z przyjemnością informujemy, że otrzymaliśmy dziś podziękowania od rodziców Bogusia Samoraja, dla którego we wrześniu współorganizowaliśmy Eko-zbiórkę polegającą na zbiórce elektrośmieci małych i wielkogabarytowych. 

Coraz bliżej święta! - grafika
Kultura i rozrywka

Drodzy mieszkańcy, wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Już wkrótce w naszym mieście będzie można w pełni odczuć tę wyjątkową i magiczną świąteczną atmosferę!

Przerwa w dostawie wody - 30 listopada 2021 r. - grafika
Inwestycje i infrastruktura

Uprzejmie zawiadamiamy, iż w związku z awarią na sieci wodociągowej w dniu 30 listopada (wtorek) o godzinie 15:00 wstrzymano dostawy wody w ulicach: Przejazd Graniczna (od numeru 3A do ulicy Charci Skok)

Posiedzenie Komisji Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska - 2 grudnia - grafika
Rada MiastaZawiadomienia o posiedzeniach komisjiKomisje Rady Miasta

Przewodniczący Komisji Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska uprzejmie informuje, że posiedzenie Komisji, które było zaplanowane na dzień 2 grudnia 2021 r. (czwartek) o godz. 17.00 odbędzie się w tym samym dniu po zakończeniu LI Sesji Rady...

Rezygnacja Zastępcy Burmistrza Miasta Milanówka - grafika
Urząd Miasta

Pan Ryszard Raban złożył rezygnację z funkcji Zastępcy Burmistrza Miasta Milanówka od dnia 1 grudnia.

Nowe obostrzenia od środy 1 grudnia! - grafika
Zdrowie i rodzina

Minister Zdrowia Adam Niedzielski, podczas konferencji prasowej 29 listopada 2021 r. zapowiedział wprowadzenie pakietu alarmowego COVID-19. Wiąże się to z uszczelnieniem granic i obostrzeniami krajowymi, które zostaną wprowadzone w środę 1 grudnia...

Lokalni i najlepsi czyli Perły Mazowsza! - grafika
Kultura i rozrywka

Pierwsi kandydaci już są! Przypominamy, że czekamy nadal na zgłoszenia Waszych pretendentów. Nagrody można zdobyć w kategoriach: przedsiębiorczość, kultura oraz sport i turystyka. Szukamy zatem, najlepszych przedsiębiorców, najciekawszych ofert...

Serwis Bez Barier
podwarszawskie trojmiasto ogrodow
zwiazek miast polskich
mazowia
lgd zielone sasiedztwo

Kalendarz wydarzeń

Facebook

Wideo