Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Wznowienie posiedzenia LXXV Sesji Rady Miasta Milanówka - grafika
Rada MiastaKalendarz wydarzeńZawiadomienia o sesjachSesje Rady Miasta Milanówka

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że wznowienie LXXV posiedzenia Sesji Rady Miasta Milanówka, odbędzie się w dniu 5 grudnia 2022 r. (poniedziałek) o godz. 17.30 w trybie stacjonarnym, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka, przy ul. Kościuszki 45.

Posiedzenie Zdrowia, Pomocy Społecznej, Bezpieczeństwa Publicznego i Praworządności - grafika
Kalendarz wydarzeńZawiadomienia o sesjachSesje Rady Miasta MilanówkaRada Miasta

Przewodniczący Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej, Bezpieczeństwa Publicznego i Praworządności Miasta Milanówka uprzejmie zaprasza na posiedzenie Komisji, które odbędzie się w dniu 1 grudnia 2022 r. (czwartek) o godz. 17.00, w trybie on-line na platformie ZOOM.

LXXV Sesja Rady Miasta Milanówka  - grafika
Sesje Rady Miasta MilanówkaKalendarz wydarzeńRada MiastaZawiadomienia o sesjach

Uprzejmie proszę o wzięcie udziału w posiedzeniu LXXV Sesji Rady Miasta Milanówka, która odbędzie się w dniu 30 listopada 2022 r. (środa) o godz. 18.00 w trybie stacjonarnym, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Posiedzenie Komisji Budżetu i Inwestycji - grafika
Rada MiastaKomisje Rady MiastaZawiadomienia o posiedzeniach komisjiKalendarz wydarzeń

Przewodnicząca Komisji Budżetu i Inwestycji Rady Miasta Milanówka, uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 29 listopada 2022 r. (wtorek) o godz. 17.30 w trybie stacjonarnym, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Posiedzenie Komisji Kultury i Sportu - grafika
Kalendarz wydarzeńRada MiastaZawiadomienia o posiedzeniach komisjiKomisje Rady Miasta

Przewodnicząca Komisji Kultury i Sportu Rady Miasta Milanówka uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 28 listopada 2022 r. (poniedziałek) o godz. 18.00, w trybie on-line na platformie ZOOM.

Posiedzenie Komisji Edukacji - grafika
Kalendarz wydarzeńZawiadomienia o posiedzeniach komisjiKomisje Rady MiastaRada Miasta

Przewodnicząca Komisji Edukacji Rady Miasta Milanówka uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 24 listopada (czwartek) 2022 r. o godz. 18.00 w trybie on-line na platformie ZOOM.

Posiedzenie Komisji Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska - grafika
Rada MiastaKalendarz wydarzeńZawiadomienia o posiedzeniach komisjiKomisje Rady Miasta

Przewodniczący Komisji Ładu Przestrzennego i Ochrony Środowiska Rady Miasta Milanówka, uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 23 listopada 2022 r. (środa) o godz. 17:30, w trybie stacjonarnym, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji - grafika
Zawiadomienia o posiedzeniach komisjiKomisje Rady MiastaRada MiastaKalendarz wydarzeń

Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Milanówka, prosi o wzięcie udziału w posiedzeniu ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 22 listopada 2022 r. (wtorek) o godz. 17:30 w  trybie stacjonarnym, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Gala XVI edycji Milanowskiego Liścia Dębu - grafika
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

11 listopada odbędzie się uroczysta Gala XVI edycji Milanowskiego Liścia Dębu, podczas której zostaną przyznane i wręczone statuetki dla najaktywniejszych oraz najbardziej zaangażowanych w rozwój naszej społeczności mieszkańców.

104. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości - grafika
Kultura i rozrywkaKalendarz wydarzeń

Serdecznie zapraszamy 11 listopada (piątek), do udziału w uroczystych obchodach 104. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.