Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Posiedzenie Komisji Edukacji - grafika

Przewodnicząca Komisji Edukacji Rady Miasta Milanówka uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 23 czerwca (czwartek) 2022 r. o godz. 16.00 w trybie stacjonarnym, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Posiedzenie Komisji Budżetu i Inwestycji - grafika

Przewodnicząca Komisji Budżetu i Inwestycji Rady Miasta Milanówka, uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 23 czerwca 2022 r. (czwartek) o godz. 17.00 w trybie stacjonarnym, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Posiedzenie Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej, Bezpieczeństwa Publicznego i Praworządności - grafika

Przewodniczący Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej, Bezpieczeństwa Publicznego i Praworządności Miasta Milanówka uprzejmie zaprasza na posiedzenie Komisji, które odbędzie się w dniu 20 czerwca 2022 r. (poniedziałek) o godz. 17.00, w trybie on-line na platformie ZOOM.

Skład Komisji Zdrowia, Pomocy Społecznej, Bezpieczeństwa Publicznego i Praworządności VIII Kadencji

 1. Hubert Jarek - Przewodniczący Komisji
 2. Hanna Młynarska
 3. Jolanta Nowakowska
 4. Bożena Osiadacz
 5. Waldemar Parol

Zobacz również:

Skład Komisji Budżetu i Inwestycji VIII Kadencji

 1. Jaromir Chojecki
 2. Ewa Galińska
 3. Janina Moława
 4. Jolanta Nowakowska - Przewodnicząca Komisji

Zobacz również:

 

Skład Komisji Skarg, Wniosków i Petycji VIII kadencji

 1. Karolina Białecka
 2. Krzysztof Ołpiński
 3. Renata Pawłowska - Przewodnicząca Komisji

Zobacz również:

Posiedzenie Komisji Kultury i Sportu - grafika

Przewodnicząca Komisji Kultury i Sportu Rady Miasta Milanówka uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 10 czerwca 2022 r. (piątek) o godz. 17.00, w trybie stacjonarnym, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45. 

Posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji - grafika

Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Milanówka, prosi o wzięcie udziału w posiedzeniu ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 7 czerwca 2022 r. (wtorek) o godz. 18.30 w trybie stacjonarnym, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Posiedzenie Komisji Budżetu i Inwestycji - grafika

Przewodnicząca Komisji Budżetu i Inwestycji Rady Miasta Milanówka, uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 8 czerwca 2022 r. (środa) o godz. 16.00 w trybie stacjonarnym, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

Posiedzenie Komisji Edukacji - grafika

Przewodnicząca Komisji Edukacji Rady Miasta Milanówka uprzejmie zaprasza na posiedzenie ww. Komisji, które odbędzie się w dniu 9 czerwca (czwartek) 2022 r. o godz. 17.00 w trybie stacjonarnym, w budynku "B" Urzędu Miasta Milanówka przy ul. Kościuszki 45.

BIP