Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Aktualności - kultura

Wyczyść filtr
data wytworzenia: poniedziałek, 24 kwietnia 2017, data aktualizacji: piątek, 28 kwietnia 2017 226. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Burmistrz Miasta Milanówka i Przewodnicząca Rady Miasta Milanówka zapraszają do udziału w uroczystych obchodach 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja organizowanych w Milanówku. Program urocz... Więcej »
data wytworzenia: środa, 19 kwietnia 2017, data aktualizacji: środa, 19 kwietnia 2017 MCK zaprasza na spotkanie z Piotrem Gąsowskim Zastanawiali się Państwo co Wam w życiu nie wyszło? Takie pytanie postawił sobie znany aktor, artysta kabaretowy i prezenter telewizyjny. Jego twarz brzmi już znajomo? Piotr Gąsowski przez pięć lat... Więcej »
data wytworzenia: poniedziałek, 10 kwietnia 2017, data aktualizacji: poniedziałek, 10 kwietnia 2017 Zapraszamy do udziału w grze miejskiej Z okazji Światowego Dnia Książki serdecznie zapraszamy do udziału w Grze Miejskiej w ramach akcji „Milanówek czyta”. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Burmistrz Miasta Milanówka Wiesława Kwia... Więcej »
data wytworzenia: środa, 5 kwietnia 2017, data aktualizacji: środa, 5 kwietnia 2017 Pokaz specjalny filmu Człowiek / Human Po raz pierwszy od 11 lat spotkaliśmy się z tak pozytywnym przyjęciem filmu. Po rozmowach i konsultacjach postanowiliśmy zrobić wyjątek i jeszcze raz wyświetlić ten sam film w ramach Milanowskiego U... Więcej »
data wytworzenia: poniedziałek, 3 kwietnia 2017, data aktualizacji: poniedziałek, 3 kwietnia 2017 Festiwal Otwarte Ogrody 2017 - zapraszamy do współpracy Zapraszamy do współpracy w organizacji tegorocznej edycji Festiwalu Otwarte Ogrody, który odbędzie się w terminie 9-11 czerwca 2017 r. Zgłoszenia przyjmujemy do 9 maja w sekretariacie MCK, ul Kości... Więcej »