Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Aktualności - kultura

Wyczyść filtr
data wytworzenia: poniedziałek, 16 października 2017, data aktualizacji: poniedziałek, 16 października 2017 Wiesław Kępiński na Stawisku Muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku serdecznie zaprasza na wieczór: Wiesław Kępiński na Stawisku - w 70 rocznicę przybycia do domu Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów.   Wydarzenie będ... Więcej »
data wytworzenia: piątek, 13 października 2017, data aktualizacji: piątek, 13 października 2017 Wymiana orkiestr dętych z Milanówka i Welzheim Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w ramach wizyty polskiej delegacji w Welzheim udało się omówić plan dotyczący wymiany muzycznej członków orkiestr dętych z Milanówka i Welzheim. Podczas wi... Więcej »
data wytworzenia: środa, 11 października 2017, data aktualizacji: środa, 11 października 2017 Milanowscy artyści na corocznej wystawie "Sztuka i Rzemiosło" w Welzheim 7 października br. w Welzheim, naszym niemieckim Mieście Partnerskim, odbyła się coroczna wystawa „Sztuka i Rzemiosło”. Na Wystawę zostali zaproszeni także milanowscy artyści. Swoją twórczość zaprezen... Więcej »
data wytworzenia: środa, 11 października 2017, data aktualizacji: środa, 11 października 2017 Kredens z pamiątkami już działa Zapraszamy wszystkich do nowo otwartego Kredensu z Pamiątkami. Oficjalne otwarcie miało miejsce 7 października 2017 r. Sklepik działa w godzinach 8-16, od poniedziałku do piątku w Milanowskim Centru... Więcej »
data wytworzenia: środa, 11 października 2017, data aktualizacji: piątek, 13 października 2017 Dzień Seniora 2017 Milanowskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza wszystkich (nie tylko Seniorów) na obchody Dnia Seniora w Milanówku! W sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Piasta 14 MCK urządzi dla Państ... Więcej »