Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Aktualności - miejskie

Wyczyść filtr
data wytworzenia: czwartek, 24 listopada 2011, data aktualizacji: czwartek, 24 listopada 2011 Szlachetna Paczka szuka Darczyńców Wystarczą 4 proste kroki, żeby zostać Darczyńcą i sprawić, że ktoś poczuje się wyjątkowy!     Wybór rodziny 19 listopada została otwarta internetowa baza rodzin na stronie www.szlachetnapaczka.pl... Więcej »
data wytworzenia: czwartek, 24 listopada 2011, data aktualizacji: czwartek, 24 listopada 2011 Projekt Kompetentny przedsiębiorca-konkurencyjna firma Zapraszamy do zapisania się i wzięcia udziału w cyklu szkoleń dla Przedsiębiorców współfinansowanym przez Europejski Fundusz Społeczny. Projekt „Kompetentny przedsiębiorca – konkurencyjna firma” sk... Więcej »
data wytworzenia: czwartek, 24 listopada 2011, data aktualizacji: czwartek, 24 listopada 2011 Stowarzyszenie Mazovia patronem Akademii Urzędnika Samorządowego Ideą programu „Akademia Urzędnika Samorządowego” organizowanego przez Warszawską Grupę Doradców PR jest poprawa komunikacji w mazowieckich urzędach- na linii urzędy- media i społeczeństwo. Istotna rol... Więcej »
data wytworzenia: środa, 23 listopada 2011, data aktualizacji: środa, 23 listopada 2011 Muminki w Małej Kawce Kawiarnia i klub Mała Kawka oraz wydawnictwo Ene Due Rabe zapraszają serdecznie na poszukiwania Małej Mi, na ekscytującą lekturę „Książki o Mimbli, Muminku i Małej Mi - Co było potem?" oraz na wynajdy... Więcej »
data wytworzenia: piątek, 18 listopada 2011, data aktualizacji: piątek, 18 listopada 2011 Upadki chodzą po ludziach Wraz z nadejściem pory jesienno – zimowej kończą się już prace w polu. Nie oznacza to jednak, że rolnik ma czas wolny i nie ma co robić w gospodarstwie. Praca w gospodarstwie rolnym jest zawsze. Warto... Więcej »