Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Aktualności - miejskie

Wyczyść filtr
data wytworzenia: środa, 8 listopada 2017, data aktualizacji: środa, 8 listopada 2017 Szkolenia z JPK dla mikroprzedsiębiorców Ministerstwo Finansów i Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) organizują ogólnopolską akcję szkoleniową „Wtorki z JPK". W każdy wtorek listopada urzędy skarbowe będą szkolić mikroprzedsiębiorców z two... Więcej »
data wytworzenia: środa, 8 listopada 2017, data aktualizacji: środa, 8 listopada 2017 Biuletyn nr 9/2017 Na stronie dostępny jest już najnowszy numer milanowskiego Biuletynu. Zachęcamy do przeczytania. Pliki do pobrania: Biuletyn nr 9/2017 Zobacz również: Biuletyn Miasta Milanówka ... Więcej »
data wytworzenia: środa, 8 listopada 2017, data aktualizacji: środa, 8 listopada 2017 Wyniki wyborów uzupełniających do Rady Miasta Milanówka Informujemy, że w uzupełniających wyborach do Rady Miasta Milanówka została wyłoniona nowa radna Pani Patrycja Dorota Kaniewska.   Szczegóły dostępne na stronie bip.milanowek.pl. ... Więcej »
data wytworzenia: wtorek, 7 listopada 2017, data aktualizacji: wtorek, 7 listopada 2017 Konkurs plastyczny "Szopka betlejemska. Dzieło sztuki z surowców naturalnych i wtórnych" Pragniemy zaprosić czytelników Państwa strony do udziału w kolejnym konkursie organizowanym przez nasze Muzeum. „Szopka betlejemska. Dzieło sztuki z surowców naturalnych i wtórnych” to okazja do roz... Więcej »
data wytworzenia: wtorek, 7 listopada 2017, data aktualizacji: środa, 8 listopada 2017 Uwaga na oszustów!   Spływają do nas informacje od mieszkańców, że do osób starszych dzwonią osoby podające się za pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej i oferują rehabilitację w domu. Jednocześnie informujemy, że O... Więcej »