Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Aktualności - miejskie

Wyczyść filtr
data wytworzenia: piątek, 15 września 2017, data aktualizacji: piątek, 15 września 2017 Apel o wsparcie finansowe na operację mózgu młodej mieszkanki Grodziska Mazowieckiego Szanowni Państwo, w imieniu Burmistrza Grodziska Mazowieckiego Grzegorza Benedykcińskiego przesyłam pismo z wielką prośba o wsparcie finansowe na operację 16-letniej Natalii, młodej mieszkanki Grod... Więcej »
data wytworzenia: piątek, 15 września 2017, data aktualizacji: środa, 20 września 2017 Nowy rozkład jazdy komunikacji miejskiej Na stronie dostępny jest już nowy rozkład jazdy komunikacji miejskiej. Pliki do pobrania: Linia A Linia B Linia C (bezpłatna) Linia D (bezpłatna) Mapa trasy A i B Mapa trasy C i D ... Więcej »
data wytworzenia: czwartek, 14 września 2017, data aktualizacji: piątek, 15 września 2017 I Dzień Otwarty w Schronisku dla zwierząt w Milanówku W imieniu Wolontariuszy i Pracowników ze Schroniska w Milanówku uprzejmie zapraszam Państwa do udziału w I Dniu Otwartym w Schronisku w Milanówku przy ul. Brwinowskiej 48 w dniu 01.10.2017 r. (niedzie... Więcej »
data wytworzenia: czwartek, 14 września 2017, data aktualizacji: czwartek, 14 września 2017 "Uroki Milanówka" - planszowa, rodzinna i edukacyjna gra o Milanówku Na początku września została wydana długo oczekiwana gra planszowa o Milanówku. Premiera gry miała miejsce w czasie Święta Miasta. Zwycięzcy konkursów zabrali pierwsze egzemplarze gry do domów. W na... Więcej »
data wytworzenia: środa, 13 września 2017, data aktualizacji: środa, 13 września 2017 Nowe taryfy na usługi zbiorowego dostarczania wody i zbiorowego odprowadzania ścieków Milanowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji uprzejmie informuje, iż od dnia 1 października 2017 r. wprowadzone zostaną nowe taryfy na usługi zbiorowego dostarczania wody i zbiorowego odpro... Więcej »