Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Aktualności - wszystkie

Wyczyść filtr
data wytworzenia: piątek, 6 października 2017, data aktualizacji: piątek, 6 października 2017 Spotkanie z Mieszkańcami ulicy Łąkowej w Milanówku Serdecznie zapraszamy Mieszkańców ulicy Łąkowej w Milanówku na spotkanie z Burmistrzem Miasta. Spotkanie poświęcone problemom mieszkańców tej ulicy odbędzie się w dniu 9 października br. (poniedział... Więcej »
data wytworzenia: piątek, 6 października 2017, data aktualizacji: piątek, 6 października 2017 Kredens z pamiątkami Kredens z pamiątkami rusza już w najbliższą sobotę. Przy Milanowskim Centrum Kultury otwieramy oficjalny punkt sprzedaży pamiątek związanych z Milanówkiem. Fajne pomysły na prezenty, wspaniałe ręko... Więcej »
data wytworzenia: piątek, 6 października 2017, data aktualizacji: piątek, 6 października 2017 Przerwy w dostawie wody Informujemy, iż w dniu 6.10.2017 r. (piątek) w związku z pracami na sieci wodociągowej, wystąpią chwilowe przerwy w dostawie wody w ulicy Wylot, Czubińskiej, Naddawki oraz Wiosennej. Prosimy o wyro... Więcej »
data wytworzenia: piątek, 6 października 2017, data aktualizacji: piątek, 6 października 2017 Prace na Stacji Uzdatniania Wody przy ul. Długiej Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Milanówku informuje, że w okresie od 05.10.2017 r. prowadzona będzie na Stacji Uzdatniania Wody przy ul Długiej w Milanówku w związku z aktualnie... Więcej »
data wytworzenia: czwartek, 5 października 2017, data aktualizacji: czwartek, 5 października 2017 "Kinder Mleczna Kanapka - Przerwa na wspólne czytanie" Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku zgłosiła swój udział w ogólnopolskiej akcji "Kinder Mleczna Kanapka - Przerwa na wspólne czytanie", w której nasza biblioteka ma szansę wygrać pakiet 250 książ... Więcej »