Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Aktualności - wszystkie

Wyczyść filtr
data wytworzenia: środa, 26 kwietnia 2017, data aktualizacji: środa, 26 kwietnia 2017 OPS w Milanówku zatrudni terapeutę i pracownika socjalnego Informujemy, że Ośrodek Pomocy Społecznej w Milanówku poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku terapeuty oraz pracownika socjalnego. Szczegóły w ogłoszeniach... Więcej »
data wytworzenia: środa, 26 kwietnia 2017, data aktualizacji: czwartek, 27 kwietnia 2017 Mikrodotacje dla organizacji i grup nieformalnych Stowarzyszenie Europa i My we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce zaprasza do udziału w programie „Działaj Lokalnie”. Tegoroczny budżet konkursu wynosi ponad 55 tys. zł. Każda organiz... Więcej »
data wytworzenia: wtorek, 25 kwietnia 2017, data aktualizacji: wtorek, 25 kwietnia 2017 Nabór do programów edukacyjnych Fundacji Orange Niemal 80% nauczycieli uważa, że stosowanie technologii sprawia, że nauka staje się bardziej interesująca. Jednocześnie ponad 60% pedagogów zgłasza brak możliwości sfinansowania lekcji z wykorzystan... Więcej »
data wytworzenia: poniedziałek, 24 kwietnia 2017, data aktualizacji: poniedziałek, 24 kwietnia 2017 Wyniki Terenowych Wyścigów Rowerowych 2017 Dla prawdziwych kolarzy nie ma złej pogody. Mimo chłodu i wiatru w terenowych wyścigach kolarskich wzięło udział wielu miłośników jazdy na rowerze. Walka była zacięta w każdej z 12 kategorii. Gratul... Więcej »
data wytworzenia: poniedziałek, 24 kwietnia 2017, data aktualizacji: poniedziałek, 24 kwietnia 2017 Wyniki Maratonu Miast Ogrodów Miniona niedziela była bardzo intensywna. Możliwe, że zauważyli  Państwo dziwnego rowerzystę poruszającego się w eskorcie oznakowanych pojazdów. Był to przedstawiciel Polskiego Związku Lekkiej Atlet... Więcej »