Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Dotacja na unieszkodliwianie azbestu oraz pielęgnację pomników przyrody

data wytworzenia: środa, 13 września 2017,
data aktualizacji: środa, 13 września 2017

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie uchwałą zarządu przyznał dotację w wysokości 10 718 zł na „Usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest z terenu miasta Milanówka” oraz 169 940 zł na „Utrzymanie cennych zasobów przyrodniczych Milanówka poprzez kompleksowe prace pielęgnacyjne drzew-pomników przyrody”.

Dzięki realizacji powyższych zadań nastąpi:

- demontaż i/lub odbiór wyrobów zawierających azbest z nieruchomości zlokalizowanych na terenie miasta Milanówka, których właściciele wyrazili chęć uczestnictwa w programie

- zwiększenie żywotności i poprawa ogólnej kondycji pomników przyrody, podniesienie bezpieczeństwa milanowskiej społeczności oraz poprawienie walorów przyrodniczych, estetycznych oraz krajobrazowych przestrzeni publicznej gminy.

Usuwanie i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest z terenu miasta Milanówka dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 10 718,00 zł.

Utrzymanie cennych zasobów przyrodniczych Milanówka poprzez kompleksowe prace pielęgnacyjne drzew-pomników przyrody dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie dotacji, w kwocie 169 940 zł.

« Wróć do listy aktualności