Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Milanowska Straż Miejska ujęła podejrzanych mężczyzn

data wytworzenia: wtorek, 12 września 2017,
data aktualizacji: wtorek, 12 września 2017

W nocy z 8 na 9 września ok. godz. 23.30 operator monitoringu wizyjnego miasta zauważył trzech podejrzanie zachowujących się mężczyzn. Zdarzenie miało miejsce przy ul. Warszawskiej, na tyłach  lokalu gastronomicznego.

Na miejsce został wysłany patrol Straży Miejskiej. Mężczyźni na widok umundurowanych funkcjonariuszy zaczęli uciekać, lecz strażnikom udało się ująć dwóch z nich.  W trakcie czynności znaleziono strzykawki z nieznaną substancją, z których wydobywała się, silna i nieprzyjemna woń. Na miejsce wezwano patrol Policji, któremu przekazano ujętych mężczyzn. Wezwana na miejsce Państwowa Straż Pożarna dokonała wstępnej analizy substancji, a dowódca załogi nie stwierdził bezpośredniego zagrożenia dla życia i zdrowia.

Strzykawki z nieznaną substancją zostały zabezpieczone i zabrane przez patrol Policji. Nieprzyjemna woń unosiła się w powietrzu jeszcze przez kilkanaście godzin, co mogli odczuć mieszkańcy przebywający w sobotę w centrum Milanówka.

« Wróć do listy aktualności