Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Nabory wniosków na projekty z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich

data wytworzenia: wtorek, 12 września 2017,
data aktualizacji: środa, 13 września 2017

Szanowni Państwo,

w imieniu Pani Prezes Ani Łukasiewicz informuję, że Stowarzyszenie LGD „Zielone Sąsiedztwo” ogłosiło dwa nabory wniosków na projekty, które mogą uzyskać dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020:

  • Ogłoszenie 3/2017 na projekty zgodne z Lokalną Strategią Rozwoju i wpisujące się w przedsięwzięcie I.1.1 Wspieranie powstawania nowych i rozwój istniejących innowacyjnych przedsięwzięć gospodarczych i społecznych. W drodze konkursowej dofinansowanie mogą uzyskać projekty obejmujące budowę, przebudowę i wyposażenie obiektów należących do podmiotów działających w sferze kultury i lokalnej gospodarki. Link do ogłoszenia.

oraz

  • Ogłoszenie 4/2017 na projekty zgodne z Lokalną Strategią Rozwoju i wpisujące się w przedsięwzięcie I.2.2 Wzmocnienie kapitału społecznego oraz rozwój produktów lokalnych W drodze konkursowej dofinansowanie mogą uzyskać projekty ukierunkowane na rozwój produktów lokalnych. Link do ogłoszenia.

Powstała infrastruktura powinna mieć niekomercyjny charakter, być otwarta i służyć mieszkańcom obszaru LGD. Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami należy składać osobiście lub przez pełnomocnika albo osobę upoważnioną w biurze Lokalnej Grupa Działania „Zielone Sąsiedztwo” ul. Świerkowa 1 05-807 Podkowa Leśna do 20 września 2017 r. do godz. 15:00.

Biuro LGD udziela informacji oraz wsparcia w przygotowaniu poprawnej dokumentacji aplikacyjnej. Informację można uzyskać na Świerkowej 1 lub telefonicznie w godzinach pracy biura (22)7245890. Więcej informacji na stronie internetowej LGD  www.zielonesasiedztwo.pl

« Wróć do listy aktualności