Strona milanowek.pl wykorzystuje do działania pliki cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich używanie. Dowiedz się więcej »

[X] Zamknij

Strona główna» Aktualności

Nowy dzierżawca nieruchomości przy ul. Warszawskiej 36

data wytworzenia: piątek, 14 kwietnia 2017,
data aktualizacji: piątek, 21 kwietnia 2017

Informujemy, że wyłoniono nowego dzierżawcę nieruchomości przy ulicy Warszawskiej 36. Do przetargu zgłoszono 2 oferty. Komisja Przetargowa wybrała ofertę przedstawioną przez firmę SMART Magdalena Jaskulska z Pruszkowa.

Oferta przedstawiona przez nowego dzierżawcę zakłada wykorzystanie przedmiotu dzierżawy na prowadzenie działalności gastronomicznej. Oferent zadeklarował chęć stworzenia miejsca charakterystycznego, eleganckiego i reprezentatywnego dla mieszkańców miasta. Koncepcja zagospodarowania budynku obejmowała m. in. odnowę i odświeżenie elewacji w jasnej kolorystyce, minimalistyczne urządzenie wnętrza, prezentując spójny pomysł na wygląd zewnętrzny i wewnętrzny lokalu.

Ważnym elementem koncepcji programowej była propozycja rozbudowy budynku o przeszkloną werandę/ogród zimowy (przy czym taka rozbudowa wykracza poza zakres prac dopuszczonych w przetargu i wymaga zawarcia dodatkowego porozumienia).Oferent założył, że podstawą menu w lokalu będzie pizza oraz sałaty przyrządzane na oczach gości.

Oferta gastronomiczna miałaby być inspirowana kuchnią włoską, uwzględniać produkty sezonowe oraz zawierać rozbudowane menu deserowe, Oferent planuje również sprzedaż alkoholu. Oferent zaproponował współpracę z Gminą w zakresie organizowanych w mieście wydarzeń kulturalnych i sportowych, wskazując na swój dotychczasowy udział w tego typu wydarzeniach (np. Dni Milanówka, Festiwal Otwarte Ogrody, Bieg STO-nogi).

Zobacz także:

« Wróć do listy aktualności